STS
ItzRenifer
fot. ESL

Renifer wypełni lukę pozostawioną po Celaverze w Teamie DPD

Plotki, które pojawiały się od kilku dni w internecie na temat nowego marksmana Teamu DPD, w końcu się potwierdziły. Ostatecznie lukę pozostawioną po Pawle „Celaverze” Koprianiuku w uczestniczącej w ESL Mistrzostwach Polski drużynie Kurierów wypełni nie kto inny jak Konrad „Renifer” Potępa. Renifer rywalizuje na polskim podwórku od kilku dobrych lat, często pojawiając się na […]

Plotki, które pojawiały się od kilku dni w internecie na temat nowego marksmana Teamu DPD, w końcu się potwierdziły. Ostatecznie lukę pozostawioną po Pawle „Celaverze” Koprianiuku w uczestniczącej w ESL Mistrzostwach Polski drużynie Kurierów wypełni nie kto inny jak Konrad „Renifer” Potępa.

Renifer rywalizuje na polskim podwórku od kilku dobrych lat, często pojawiając się na mniejszych turniejach lanowych oraz online’owych. W ubiegłym roku mogliśmy jednak zobaczyć go na finałach jednego z najważniejszych turniejów naszego kraju, czyli ESL Mistrzostwach Polski. A konkretnie ich piętnastego sezonu, bowiem to wtedy ekipa Potępy wbrew wszelkim oczekiwaniom ograła Team DPD w ćwierćfinale i awansowała na finały lanowe w Łodzi. Warto jednak odnotować, że w ubiegłym sezonie Polskiej Ligi Esportowej oraz ESL MP Renifer rywalizował w barwach Egamink E-sport, lecz koniec końców jego formacja zajęła odpowiednio szóste oraz siódme miejsce w zestawieniu rozgrywek. Oprócz tego na początku tego roku Renifer próbował swoich sił w kilku innych projektach, lecz żaden z nich nie przynosił większych sukcesów.

Na ten moment Team DPD kompletnie zawodzi w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski, a więc zmiany personalne w składzie drużyny wcale nie powinny nikogo dziwić. W tej chwili Kurierzy zajmują przedostatnie miejsce w zestawieniu, posiadając na swoim koncie tylko jedną wygraną mapę na siedem rozegranych. Pytanie tylko czy przejęcie obowiązków Celavera przez Potępę okaże się dobrym krokiem Teamu DPD. Najbliższym oficjalnym spotkaniem, w którym będziemy mogli obejrzeć Renifera w nowych barwach, będzie mecz z E-Blue Digital Paradox, który zaplanowany został na poniedziałek na godzinę 19:00.

Aktualny skład Teamu DPD prezentuje się nastepująco:

Team DPD Miłosz „Raven” Domagalski
Patryk „Bolszak” Jażdżewski
Marcin „bucu” Świech
Konrad „Renifer” Potępa
Bartek „Dzondzy” Królak
Łukasz „Leo” Mirek

 

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic czy Misfits? Czas poznać drugiego finalistę EU LCS!

Dzisiejszego wieczoru do walki o awans do finału letniej rundy EU LCS staną ostatnie dwie półfinałowe drużyny. W walce na śmierć i życie zmierzą się F...