STS
fot. WESG

ViCi Gaming zaprezentowało nowy skład CS:GO

Po krótkim romansie z Flash Gaming ViCi Gaming powraca do samodzielnego funkcjonowania. Chińscy działacze zaprezentowali już nawet nowy, sygnowany przez siebie skład CS:GO, w którym znalazło się wiele znajomych kibicom drużyny twarzy. Co oczywiste, podstawę nowego zespołu stworzyli WeiJie „zhokiNg” Zhong i WingHei „Freeman” Cheung, którzy jako jedyni zawodnicy ViCi zostali kilka miesięcy temu włączeni do […]

Po krótkim romansie z Flash Gaming ViCi Gaming powraca do samodzielnego funkcjonowania. Chińscy działacze zaprezentowali już nawet nowy, sygnowany przez siebie skład CS:GO, w którym znalazło się wiele znajomych kibicom drużyny twarzy.

Co oczywiste, podstawę nowego zespołu stworzyli WeiJie „zhokiNg” Zhong i WingHei „Freeman” Cheung, którzy jako jedyni zawodnicy ViCi zostali kilka miesięcy temu włączeni do projektu pod nazwą VG.FlashGaming. Gdy współpraca została zakończona, i jeden, i drugi pozostali jeszcze na chwilę we Flash, by wspomóc tę ekipę do momentu aż ta znajdzie sobie nowych graczy. Ten moment już zresztą nastąpił i teraz zhokiNg i Freeman mogą skupić się już na swoim nowym składzie.

Okazję do ponownego angażu w organizacji otrzymali za to ZhiHong „aumaN” Liu i Zhuo „advent” Liang, którzy w przeszłości byli już związani z ViCi – ten pierwszy jako zawodnik, drugi zaś jako trener. W kwietniu w momencie powstania VG.Flash aumaN wylądował na bezrobociu, natomiast advent został szkoleniowcem nowej formacji, ale po niespełna miesiącu mu podziękowano. Ostatni wolny fotel przejmie natomiast Andrew „kaze” Khong, który ma na swoim koncie grę na Majorze pod banderą Flash.

W tej sytuacji skład ViCi Gaming prezentuje się następująco:

  • WeiJie „zhokiNg” Zhong
  • WingHei „Freeman” Cheung
  • Zhuo „advent” Liang
  • ZhiHong „aumaN” Liu
  • Andrew „kaze” Khong
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid ogrywa 100 Thieves w półfinale NA LCS i awansuje na Worldsy

Minionej nocy zakończył się drugi półfinał NA LCS 2018 Summer Playoffs, w którym zobaczyliśmy Team Liquid oraz 100 Thieves. Niespodzianki nie było, bo...