fot. Valve

Jak zdobyć skrzynki podczas FACEIT Major London 2018?

Od rozpoczęcia drugiego w tym roku turnieju rangi Major dzielą nas już tylko godziny. Zorganizowana w Londynie przez FACEIT impreza ponownie rozegrana zostanie według wprowadzonego pod koniec ubiegłego roku formatu, co oznacza, że same zawody potrwają dłużej. To idealna sytuacja dla osób lubujących się polowaniu na skrzynki, które jak zawsze będzie można zdobyć przy okazji oglądania kolejnych spotkań. My natomiast wychodzimy wam na przeciw i opisujemy co dokładnie trzeba zrobić, by już za jakiś czas znaleźć w swoim ekwipunku upragniony pakiet pamiątek z autografem któregoś z graczy. I nie, wpisanie komendy !drop na czacie Twitcha nic nie da.

Na początek trochę teorii – od 5 do 23 września rozegrane zostaną w sumie 73 spotkania, a podczas każdego z nich możliwe będzie zdobycie skrzynki. Po każdej zakończonej rundzie algorytm losować będzie niewielki procent wszystkich oglądających, który zostanie nagrodzony specjalnym casem, odpowiadającym mapie, na jakiej aktualnie toczy się mecz. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że istnieje w sumie siedem skrzynek dedykowanych każdej z map, tym razem jednak zabraknie upragnionego przez wszystkich Cobblestone’a, bo arena ta została kilka miesięcy temu usunięta z puli turniejowej. Tak czy inaczej nie da się ukryć, że widzom na rękę jest, by pojedynki były zacięte, bo im więcej rund, tym więcej okazji na otrzymanie dropa. No i najważniejsze – nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy w trakcie trwania całego Majora zdobyli więcej niż jeden pakunek. Wszystko zależy od szczęścia.

Aby w ogóle mieć możliwość otrzymania takiej paczki należy oczywiście oglądać mecze. Można to robić na trzy sposoby:

1. Za pośrednictwem oficjalnego kanału FACEIT lub też prywatnego kanału Piotra „izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Wcześniej należy się jednak zalogować na swoje konto oraz podpiąć pod nie konto Steam:

2. Za pośrednictwem GOTV poprzez zakładkę dostępną w CS:GO:

3. Za pośrednictwem SteamTV, logując się uprzednio na swoje konto Steam:

I na koniec uwaga – jednoczesne oglądanie spotkań w GOTV, SteamTV oraz na Twitchu nie zwiększa szans na drop, gdyż nadal korzystamy z tego samego konta Steam (chyba, że posiadamy kilka różnych kont i do każdej platformy podpięliśmy inne). Ponadto osoby, które zdecydują się korzystać z aplikacji mobilnej Twitcha, nadal mogą liczyć na drop.


FACEIT Major London 2018 odbędzie się pomiędzy 5 a 23 września, zaś udział w nim wezmą w sumie dwadzieścia cztery drużyny. Wszystkie one powalczą o tytuł legendy, a co za tym idzie również miejsce na przyszłorocznym Intel Extreme Masters Katowice 2019, a także o uszczknięcie jak największej części łącznej puli w wysokości miliona dolarów. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
delord

Kolejny dzień ESL MP w LoL-a przed nami. W menu m.in. starcie iHG z Pompa Teamem

Już dziś o 19:00 rozpocznie się drugi dzień czwartego tygodnia ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Po wczorajszych zwycięstwach Teamu DPD oraz...