Nowe skiny w kolekcji Nuke’a i Inferno do zdobycia w skrzynkach z Majora

Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości to teraz musiał się ich wyzbyć. Valve oficjalnie potwierdziło bowiem, że podczas FACEIT Major London 2018, tak jak i podczas poprzednich imprez tej rangi, widzowie będą mieli szansę na zdobycie specjalnych skrzynek, do otwarcia których nie potrzeba klucza.

Tym razem pojawiła się jednak pewna nowość, a raczej 36 nowości, czyli zupełnie nowe skiny, które znajdą się w skrzynkach rozdawanych podczas spotkań rozgrywanych na Nuke’u oraz Inferno. Obie te mapy na przestrzeni ostatnich lat doczekały się znaczącego liftingu, więc tym razem Gabe Newell i spółka postanowili zmienić również listę skórek możliwych do zdobycia na tych właśnie mapach. Poniżej prezentujemy wszystkie elementy graficzne do broni, które prezentują się następująco:

Nuke

Inferno

FACEIT Major London 2018 odbędzie się pomiędzy 5 a 23 września, zaś udział w nim wezmą w sumie dwadzieścia cztery drużyny. Wszystkie one powalczą o tytuł legendy, a co za tym idzie również miejsce na przyszłorocznym Intel Extreme Masters Katowice 2019, a także o uszczknięcie jak największej części łącznej puli w wysokości miliona dolarów. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Roison

Szata Maga umacnia się na 3. miejscu ESL MP po zwycięstwie z Ravioli Ravioli

Dwóch starć na Summoner's Rift potrzebowała Szata Maga, aby umocnić swoją pozycję w rankingu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a. Ekipa Karola "t4nky'ego" S...