STS
FaZe Clan cromen
fot. ESL/Helena Kristiansson

Tempo Storm zatrudni norweski skład RUBINO i cromena?

Jaka przyszłość czeka obecny skład Tempo Storm, w którym znajduje się m.in. Paweł „innocent” Mocek? To spora niewiadoma, bo w związku z ostatnimi przetasowaniami w drużynie pozostało zaledwie dwóch zawodników. Możliwe więc, że już niedługo amerykańska organizacja zdecyduje się na całkowitą wymianę graczy.

Jak bowiem podaje Jarek „DeKay” Lewis, TS znalazło się na liście organizacji, którym swoje usługi zaoferował nowo powstały norweski skład. Jego podstawę tworzyliby znani na międzynarodowej arenie Ruben „RUBINO” Villarroel i Jørgen „cromen” Robertsen, którzy mieli już okazję wspólnie występować pod banderą Teamu Dignitas, chociaż w ostatnich miesiącach ich drogi się rozeszły – ten pierwszy związany był z Heroic, drugi natomiast trudnił się rolą zmiennika m.in. w FaZe Clanie, wraz z którym wygrał ESL One Belo Horizonte 2018.

Ostatnim zawodnikiem, którego nazwisko wymienia się nieoficjalnie w kontekście nowej drużyny, jest Håkon „hallzerk” Fjærli. 18-latek nie miał dotychczas okazji, by zaprezentować się szerszej publice, gdyż całą swoją karierę spędził w rodzimych formacjach. Niedawno wraz z Nordavind bezskutecznie starał się o awans na europejskiego Minora. Na ten moment nie wiadomo kto mógłby zająć dwa pozostałe fotele i wiele wskazuje, że może to wyjaśnić się dopiero po Majorze.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ENCE

ENCE wygrywa europejskie eliminacje do EPICENTER

Zwycięstwo w trzymapowym starciu z Windigo zapewniło ENCE triumf w europejskich kwalifikacjach do EPICENTER 2018. Tym samym Aleksi "allu" Jalli i spół...