STS
fot. FACEIT

Znamy pary pierwszej rundy fazy nowych legend Majora – Na`Vi zmierzy się z Astralis!

Chwilę po zakończeniu ostatniego meczu fazy nowych pretendentów FACEIT Major London 2018 organizatorzy rozlosowali pary pierwszej rundy fazy nowych legend. I cóż – już teraz na liście spotkań znajdziemy kilka potencjalnych hitów, a w jednym z nich weźmie udział Janusz „Snax” Pogorzelski. Polak i jego koledzy z mousesports w swoim pierwszym meczu podczas londyńskiej imprezy […]

Chwilę po zakończeniu ostatniego meczu fazy nowych pretendentów FACEIT Major London 2018 organizatorzy rozlosowali pary pierwszej rundy fazy nowych legend. I cóż – już teraz na liście spotkań znajdziemy kilka potencjalnych hitów, a w jednym z nich weźmie udział Janusz „Snax” Pogorzelski.

Polak i jego koledzy z mousesports w swoim pierwszym meczu podczas londyńskiej imprezy podejmą Ninjas in Pyjamas, które niczym burza przeszło przez pierwszy etap zawodów. Szwedzi w drodze po awans pokonali m.in. Virtus.pro oraz faworyzowane Astralis i wygląda na to, że mogą być poważnym kandydatem do miejsca w czołowej ósemce. Z kolei mousesports na ostatnich dwóch lanowych imprezach stawało na najniższym stopniu podium i także ma chrapkę na wysoką lokatę. Wielką niewiadomą jest jednak postawa samego Snaxa, który od momentu przenosin ma problemy z ustabilizowaniem formy.

Niemniej najciekawiej zapowiada się bezpośrednie starcie pomiędzy Astralis a Natus Vincere. Oba zespoły wydają się być głównymi kandydatami do wygrania całej imprezy i teraz wiemy już, że jedna z nich rozpocznie grę od porażki. W teorii większe szanse na wygraną mają Duńczycy, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fatalną postawę Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva i spółki podczas niedawnego DreamHack Masters Stockholm 2018. Tak czy inaczej, mecz ten może mieć spore znaczenie w kontekście ostatecznego kształtu tabeli drugiego etapu Majora.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

12 września
11:00 G2 Esports vs HellRaisers BO1
12:30 Winstrike Team vs Team Liquid BO1
14:00 FaZe Clan vs BIG BO1
15:30 Fnatic vs compLexity Gaming BO1
17:00 MIBR vs TyLoo BO1
18:30 mousesports vs Ninjas in Pyjamas BO1
20:00 Natus Vincere vs Astralis BO1
21:30 Cloud9 vs Vega Squadron BO1

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, natomiast polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat FACEIT Major London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP rozstaje się z trenerem drużyny Rainbow Six

Dość niespodziewaną informacją podzieliło się dziś Ninjas in Pyjamas. Końca dobiegła bowiem współpraca pomiędzy szwedzką organizacją a Marlonem "Twist...