fot. Blizzard

Pusan już na serwerach publicznych Overwatch

Do puli map Overwatcha oficjalnie dołączyła kolejna arena – Pusan. Zaskoczenia oczywiście nie ma, bo umieszczona w Korei Południowej lokacja na serwery testowe trafiła jeszcze pod koniec sierpnia, ale dopiero dziś stała się dostępna dla wszystkich.

Pusan to piąta już mapa przeznaczona do trybu kontroli. Jak sama nazwa wskazuje, jest ona stylizowana na największe południowokoreańskie miasto, ale oczywiście przedstawione w wersji futurystycznej. Oznacza to, że poza zwykłą aglomeracją miejską oraz częścią świątynną dane nam będzie zobaczyć również bazę organizacji MEKA, do której należy jedna z bohaterek Overwatch, D.Va.

Warto na koniec przypomnieć, że Pusan to już siódma mapa, która została dodana do Overwatcha już po premierze gry. Wcześniej twórcy udostępnili kolejno Eichenwalde, Oazę, Kolonię Księżycową Horyzont, Junkerwotn, Świat Blizzarda oraz Rialto.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Roison

Szata Maga pokonuje Crveną zvezdę podczas 2. dnia EU Masters

Kolejne zwycięstwo Szaty Maga w European Masters! Reprezentanci Polski pokonali serbską Crveną zvezdę i drugi dzień rozgrywek zakończą najniżej na trz...