Vega Squadron
fot. FACEIT

Vega Squadron ogrywa zwycięzców ELEAGUE Major Boston

Za nami ostatni dzisiejszy mecz rozgrywany w ramach Faceit Major 2018. Naprzeciw sobie stanęły dwie ekipy – Cloud9, które zwyciężyło podczas ELEAGUE Major Boston 2018 i mniej utytułowane Vega Squadron. Nie zobaczyliśmy niespodzianki, a gra Willa „RUSHa” Wierzby i spółki w niczym nie przypominała tej z początku roku. Pojedynek zakończył się wynikiem 16:4 korzystnym dla wschodnioeuropejskiej formacji.

Cloud9 4 : 16 Vega Squadron

(FACEIT Major – 1. runda)
4 3 Mirage 12 16
1 4

Podczas pierwszej połówki Cloud9 zostało dosłownie rozgromione przez przeciwników. Tyler „Skadoodle” Latham i spółka na piętnaście szans zdołali zatriumfować tylko trzy razy – w 5., 9. i 10. rundzie. Poza tymi wyjątkami ekipa, która najlepiej sobie poradziła podczas ostatniego Majora co chwilę przegrywała ze swoimi rywalami nie mającymi żadnych skrupułów i zwykle bez wielu strat wykańczała reprezentantów amerykańskiej organizacji.

Po zamianie stron ekipa Maikila „Goldena” Selima wprawdzie doliczyła na swoje konto pistoletówkę, lecz zaraz oddała force’a, podczas którego autimatic jako jedyny zdobył fraga. Do samego końca gry wschodnioeuropejska drużyna nie uległa już ani razu i dzięki temu pokonała zwycięzców ELEAGUE Major bilansem rund 16:4.

Już jutro rozpoczną się kolejne zmagania w ramach FACEIT Major 2018. Wszystkie spotkania wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, natomiast polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Magisk Astralis IEM Sydney 2018

FACEIT Major: Na'Vi vs Astralis - statystyki graczy

Pojedynek dwóch najlepszych drużyn świata nie zawiódł i całą grę mogliśmy oglądać niesamowicie wyrównaną walkę Na'Vi kontra Astralis. Ostatecznie jedn...