fot. FACEIT

Na`Vi lepsze od NiP-u w pierwszym dzisiejszym hicie

Natus Vincere potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa, by awansować do fazy pucharowej FACEIT Major London 2018. Wiceliderzy rankingu HLTV pokonali dziś Ninjas in Pyjamas, które w dalszej części turnieju nie może już sobie pozwolić na żadną wpadkę.

Natus Vincere 16 : 6 Ninjas in Pyjamas

(FACEIT Major – 3. runda)
16 9 Inferno 6 6
7 0

Początek meczu należał do zawodników z Europy Wschodniej, którzy bez większych strat zainkasowali trzy oczka. Pierwsza runda na pełnym wyposażeniu padła jednak łupem Szwedów, którzy po krótkiej przerwie technicznej dołożyli do swojego dorobku kolejny punkt. Podopieczni Mykhailo „kane’a” Blagina nie zamierzali jednak biernie czekać na następne ruchy rywali i znów wygrali trzy starcia z rzędu. Dzięki kilku dobrze zorganizowanym atakom NiP wkrótce ponownie doprowadził do wyrównania, ale w końcówce pierwszej części gry Na`Vi odzyskało niewielkie prowadzenie.

Triumfatorzy ESL One Cologne 2018 rozstrzygnęli na swoją korzyść także drugą rundę pistoletową i w konsekwencji chwilę później osiągnęli pułap dwunastu punktów. Danylo „Zeus” Teslenko i spółka zgarnęli także pierwszą w tej połówce rundę z karabinami i jasne stało się, że ta batalia może już długo nie potrwać. I rzeczywiście, Na`Vi przy pierwszej możliwej okazji dokończyło dzieła zniszczenia i nie tracąc żadnej rundy po stronie atakującej zameldowało się w gronie drużyn z bilansem 2-1.

Już za kilkanaście minut na serwerze pojawią się reprezentanci G2 Esports oraz MIBR, którzy także powalczą o drugie zwycięstwo w tej fazie rywalizacji. Spotkanie to podobnie jak wszystkie inne obejrzeć będzie można z angielskim komentarzem na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat FACEIT Major London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: compLexity Gaming vs BIG – statystyki graczy

compLexity Gaming to pierwszy zespół, który podczas FACEIT Major London 2018 zapewnił sobie status legendy. Północnoamerykańska formacja wcześniej prz...