fot. DreamHack/Jennika Ojala

twist odsunięty od pierwszego składu Red Reserve

Niespodziewane wieści docierają do nas z obozu szwedzkiego Red Reserve. Skandynawska organizacja poinformowała bowiem, iż Simon „twist” Elliason nie jest już członkiem pierwszego składu zespołu CS:GO i został przesunięty na ławkę rezerwowych. Dodatkowo zaznaczono, iż włodarze Red Reserve są otwarci na wszystkie oferty dotyczące 23-latka.

Przypomnijmy, iż twist razem z całym składem wcześniej reprezentującym GODSENT zasilił szeregi Red Reserve w połowie czerwca. Od tego czasu szwedzka formacja wystąpiła na trzech turniejach lanowych, jednak na żadnym z nich nie dotarła do fazy pucharowej. Ostatni raz twista i spółkę w akcji mogliśmy obserwować podczas DreamHack Open Montreal, kiedy ulegli oni Teamowi Kinguin w decydującym meczu grupy A.

Następnymi zmaganiami, na których pojawi się Red Reserve, będzie Games Clash Masters w Gdyni. Zawody w Trójmieście odbędą się między 28 a 30 września. Nie wiadomo jeszcze, kto wypełni lukę w składzie szwedzkiego zespołu, jednak należy się spodziewać, iż nowego piątego zawodnika poznamy w ciągu najbliższych dni.

Tak na ten moment wygląda skład Red Reserve:

  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Hampus „hampus” Poser
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Christian „Chrille” Lindberg – trener
  • Simon „twist” Elliason – rezerwa
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MIBR

FACEIT Major: G2 Esports vs MIBR – statystyki graczy

MIBR po znakomicie rozegranym spotkaniu przeciwko G2 Esports jest już o krok od awansu do play-offów FACEIT Major 2018. Gorzej mają się natomiast spra...