fot. Fragbite/Carolina "quiethell" Mårtensson

Byli gracze Singularity i Red Reserve z nowym składem

Na szwedzkiej scenie Counter-Strike’a powstał kolejny nowy zespół. Mowa tutaj o miksowym składzie flow, który został sformowany przez byłych zawodników takich drużyn, jak Singularity Esports oraz Red Reserve. Co oczywiste, ekipa nie ma zamiaru rozpaść się po tygodniu, gdyż już ogłosiła poszukiwania chętnej do jej zatrudnienia organizacji, a jednym z argumentów, które mogą zainteresować potencjalnych inwestorów, jest slot w ESEA Mountain Dew League.

W drużynie znajdziemy kilka twarzy rozpoznawalnych już na międzynarodowej arenie. Weźmy na przykład Benjamina „BENDJIEGO” Söderenę, który w 2014 roku wraz z FlipSid3 Tactics wystąpił na Majorze. Później jednak nie osiągał już takich sukcesów i próżno było szukać go na bardziej prestiżowych międzynarodowych lanach. Inaczej sprawa ma się z innym członkiem flow, Alfredem „RuStYm” Karlssonem – kilka dni temu wspierał on dobrze sobie znane Red Reserve przy okazji DreamHack Open Montreal 2018.

Pozostałe wolne miejsca zajęli natomiast Hugo „HugoXD” Hallgren, Aron „xajdish” Fredriksson oraz najmniej znany z tego grona Hugo „ZER” Halvorsen. Jak zostało już wspomniane we wstępie, cała piątka Szwedów wystąpi w nadchodzącym 29. sezonie ESEA MDL, zachowując miejsce należące wcześniej do Singularity. Ponadto skandynawska ekipa wystąpi na przewidzianych na listopad światowych finałach IeSF World Championship 2018 w Tajwanie.

Nowy skład flow prezentuje się następująco:

  • Hugo „HugoXD” Hallgren
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Aron „xajdish” Fredriksson
  • Hugo „ZER” Halvorsen
  • Benjam „BENDJI” Söderena
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MIBR

Astralis powalczy z MIBR o awans, G2 z Cloud9 o pozostanie na FACEIT Major

W fazie pucharowej FACEIT Major London 2018 nadal wolnych pozostało sześć miejsc. Już w sobotę obsadzone zostaną trzy z nich, ale to nie wszystko – te...