rallen Kinguin
fot. ESL

Startuje 6. tydzień ESL MP w CS:GO, zagrają m.in. Kinguin i x-kom

Po tygodniu przerwy czekają nas kolejne emocje związane z 17. sezonem ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. W szóstej serii zagrań zobaczymy kolejną odsłonę walki o tytuł mistrzowski, jednak ciekawie zapowiada się także rywalizacja w dolnych rejonach tabeli.

Pracowita niedziela zwłaszcza przed Teamem Kinguin. Nadal panujący wicemistrzowie wrócili już z Montrealu, gdzie udało im się sięgnąć po triumf w DreamHack Open, ale teraz pora na powrót do ligowej rzeczywistości. A należy pamiętać, że z Wiktorem „TaZem” Wojtasem i spółką zmierzy się dziś m.in. sąsiadujący z nimi w tabeli PACT. Obie drużyny wygrały pięć z sześciu dotychczasowych spotkań i razem tworzą grupę pościgową, która ma wywierać presję na liderujące AGO Esports. Remis nie urządza nikogo, także liczyć się będzie tylko pełna pula sześciu punktów, która pozwoli pozostać w wyścigu po pierwsze miejsce.

Ponadto Kinguin stanie także naprzeciwko Teamu Preparation, który mimo zdobycia pierwszych punków nadal nie może być pewny utrzymania. Ekipa, która po zakończeniu bieżącej edycji ESL MP zakończy swój żywot, nadal musi bacznie przyglądać się poczynaniom PRIDE, bo podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka będą mieć szansę na wzbogacenie się aż o sześć oczek. Wszystko dlatego, że były skład attackiereN podejmie Onca Gaming, które ma za sobą serię dziesięciu porażek z rzędu, przez co straciło już szansę na utrzymanie i walczy tylko o honor.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

16 września
17:00 Onca Gaming vs PRIDE Inferno
18:00 PRIDE vs Onca Gaming Mirage
19:00 Team Kinguin vs Team Preparation Mirage
20:00 Team Preparation vs Team Kinguin Train
21:00 Team Kinguin vs x-kom team Train
22:00 x-kom team vs Team Kinguin Mirage

Wszystkie powyższe mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL. Po więcej informacji na temat 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś mecze ostatniej szansy – kto wywalczy status legendy Majora CS:GO?

Przed nami ostatni dzień fazy nowych legend. Większość rozstrzygnięć już zapadła – część ekip czeka na start play-offów, a część zdążyła się już spako...