STS
Inspired
fot. ESL

Zmiany w Pompa Teamie na finiszu sezonu zasadniczego ESL MP w LoL-a

Do zakończenia fazy zasadniczej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends pozostały już tylko dwa tygodnie. Na ten moment pewne udziału w fazie pucharowej są trzy zespoły, a jednym z nich jest Pompa Team. Włodarze aktualnego wicelidera tabeli postanowili dokonać jednak roszad w składzie, które mają zapewnić PT bezpośredni awans do półfinału tych […]

Do zakończenia fazy zasadniczej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends pozostały już tylko dwa tygodnie. Na ten moment pewne udziału w fazie pucharowej są trzy zespoły, a jednym z nich jest Pompa Team. Włodarze aktualnego wicelidera tabeli postanowili dokonać jednak roszad w składzie, które mają zapewnić PT bezpośredni awans do półfinału tych rozgrywek i zwiększyć szansę zespołu w zbliżających się play-offach ESL MP.

Wraz z zakończeniem letnich splitów w zagranicznych ligach regionalnych wielu polskich zawodników zdecydowało się powrócić w przerwie międzysezonowej w rodzinne strony i zasilić szeregi drużyn występujących w ESL Mistrzostwach Polski. Taką ścieżką podążyli Gaweł „Kashtelan” Paprzycki z Vodafone Giants oraz Kacper „Inspired” Słoma z mousesports, którzy dołączyli do Pompa Teamu. W formacji zastąpili oni odpowiednio Sebastiana „Niq” Robaka oraz Artura „Rybę” Gębicza, którzy zostali przesunięci na ławkę rezerwowych.

Warto podkreślić, że nowe nabytki Pompa Teamu mieliśmy okazję niedawno oglądać w fazie play-in European Masters. Vodafone Giants i mousesports wywalczyły sobie awans do finałów rundy wstępnej, jednakże musiały w nich uznać wyższość swoich rywali. Drużyna Kashtelana uległa skandynawskiemu Ninjas in Pyjamas, a mousesports z Inspiredem w składzie musiało uznać wyższość francuskiego Gentside Esports.

Okazję do zobaczenia odświeżonego Pompa Teamu będziemy mieli już w najbliższy wtorek, kiedy to rywalem obecnego wicelidera w ESL Mistrzostwach Polski będzie Team DPD. Spotkanie to będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska oraz na SPORT.TVP.PL. Pełny harmonogram ESL MP oraz aktualną tabelę znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: Fnatic vs HellRaisers – statystyki graczy

Historia dzieje się na naszych oczach! Po raz pierwszy od wprowadzenia systemu Majorów Szwedzi z Fnatic utracili status legendy. Katem ekipy ze Skandy...