tom223
fot. PACT/Michał Mazurek

PACT zgarnia ostatnie zaproszenie na Polbit Arena Tournament 2018

Na nieco ponad miesiąc przed startem Polbit Arena Tournament 2018 poznaliśmy czwartego uczestnika szczecińskich zawodów. Ostatnie zaproszenie na zawody otrzymało PACT, które przed rokiem świętowało triumf w stolicy pomorza zachodniego.

W czerwcu 2017 roku prowadzona wówczas przez PACT drużyna Black sięgnęła po tytuł mistrzowski Polbit Esport League. Z tamtego składu w organizacji nie ostał się jednak nikt i teraz czarne barwy przywdzieją zupełnie nowi zawodnicy, ale mimo to i tak uchodzić będą oni za głównych faworytów całego turnieju. Wszak mówimy tutaj o zespole, który regularnie rywalizuje w ESL Mistrzostwach Polski, Polskiej Lidze Esportowej i ESEA Mountain Dew League, a niedawno reprezentował nasz kraj także podczas rozgrywanej w Danii imprezy Cross Border Esports, gdzie dotarł do ćwierćfinału.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Granit.gg EURONICS Gaming Izako Boars PACT

Wolne pozostały jeszcze cztery miejsca, które obsadzone zostaną na podstawie online’owych eliminacji. Samo Polbit Arena Tournament 2018 odbędzie się 20 i 21 października, zaś jego łączna pula nagród wyniesie 5 tysięcy euro.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cztery polskie drużyny zaproszone do czwartej edycji X-Bet.co Invitational

Dziś potwierdzono, że już niedługo czeka nas czwarta edycja X-Bet.co Invitational, online'owego turnieju z pulą nagród w wysokości 7 tysięcy dolarów....

>