Veggie

Illuminar oddało Veggiemu zaległe pieniądze

Nieco ponad miesiąc po tym, jak prezes Illuminar Gaming, Michał Durczok, wystosował oświadczenie dotyczące problemów finansowych jego organizacji, wszystko zdaje się zmierzać w dobrym kierunku. ESL Mistrzowie Polski pozyskali bowiem niedawno sponsora, który pozwolił choć częściowo stanąć im na nogi.

Tym samym iHG zyskało dostateczną płynność finansową, by móc zacząć wypłacać swoim pracownikom zaległe pieniądze. Swoją część otrzymał były już szkoleniowiec zespołu League of Legends, Fryderyk „Veggie” Kozioł, który współpracował z Illuminar przez blisko trzy lata. To własnie pod jego wodzą drużyna dwukrotnie sięgała po triumf w ESL Mistrzostwach Polski oraz Polskiej Lidze Esportowej, a także dotarła do wielkiego finału European Masters.

Dziś moje urodziny. Poszliśmy wraz z żoną na sushi całkowicie sami
Jeszcze dostałem niespodziewany prezent…

Posted by Veggie on Tuesday, September 18, 2018

Na ten moment nie wiadomo jak przebiega proces zwracania zaległości w stosunku do byłych i obecnych graczy. Można jednak oczekiwać, że już spłata Veggiego to dopiero początek wyprowadzenia Illuminar na prostą.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
tom223

PACT zgarnia ostatnie zaproszenie na Polbit Arena Tournament 2018

Na nieco ponad miesiąc przed startem Polbit Arena Tournament 2018 poznaliśmy czwartego uczestnika szczecińskich zawodów. Ostatnie zaproszenie na zawod...