STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

bit opuszcza były skład Não Tem Como

Zaledwie miesiąc po sformowaniu NoTag, będącego w dużej mierze kolejną formą składu znanego wcześniej jako Não Tem Como, ekipę opuścił jeden z zawodników. Mowa tutaj o Bruno „bicie” Limie, który od samego początku i tak pełnił rolę rezerwowego.

Lima to gracz o bardzo bogatej karierze – w swoim CV ma epizody w takich drużynach, jak chociażby mibr, compLexity Gaming czy też Luminosity Gaming. Od blisko roku próbował jednak swoich sił wraz z kilkoma starymi znajomymi, wraz z którymi dołączył do 100 Thieves. Zespół miał nawet wystąpić na Majorze, ale z uwagi na problemy wizowe nie było mu to dane, w efekcie czego organizacja bardzo szybko porzuciła projekt. Sami Brazylijczycy razem z bitem trzymali się mimo to razem, tworząc NTC. Dużo mówiło się nawet, że mogą w najbliższym czasie wzmocnić SK Gaming, ale fatalny występ na amerykańskim Minorze przekreślił na to szanse.

Krótko po powrocie z Londynu w ekipie doszło zresztą do rozłamu, w wyniku którego Lincoln „fnx” Lau wylądował poza składem, zaś bit trafił na ławkę rezerwowych. I tak trwał tam przez kolejny miesiąc, aż do dziś. – Moja umowa w końcu dobiegła końca i teraz mogę rozglądać się za nowymi możliwościami. Dziękuję wszystkim, którzy przy mnie są i mnie wspierają – ogłosił 28-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na ten moment nie wiadomo jednak jaki będzie kolejny krok w karierze doświadczonego Latynosa.

W tej sytuacji skład NoTag prezentuje się następująco:

  • João „felps” Vasconcellos
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • João „horvy” Horvath
  • Alexandre „xand” Zizi
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Woolite

Illuminar Gaming kontra eSuba na początek 3. dnia fazy grupowej EU Masters

Minionej nocy rozstrzygnięto kolejne spotkania w ramach fazy grupowej European Masters 2018 Summer. Pierwsze zwycięstwo na swoje konto wpisało wczoraj...