STS

Zmiany w Adive. Ben3k zmuszony ustąpić miejsca Rybie

Zaskakujące informacje docierają do nas z obozu uczestniczącego w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski Adive. Szymon „Ben3k” Przygoński jest zmuszony ustąpić miejsca w pierwszym składzie drużyny byłemu zawodnikowi Pompa Teamu – Arturowi „Rybie” Gębiczowi. Przygoński nie zagra w kolejnych tygodniach ESL MP, ale nadal będzie figurował w zespole, lecz jako drugi dżungler. Zgodnie z postem, który […]

Zaskakujące informacje docierają do nas z obozu uczestniczącego w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski Adive. Szymon „Ben3k” Przygoński jest zmuszony ustąpić miejsca w pierwszym składzie drużyny byłemu zawodnikowi Pompa Teamu – Arturowi „Rybie” Gębiczowi. Przygoński nie zagra w kolejnych tygodniach ESL MP, ale nadal będzie figurował w zespole, lecz jako drugi dżungler.

Zgodnie z postem, który na swoim Facebooku zamieścił dziś Ben3k, pewna organizacja zainteresowała się pozyskaniem składu Adive. Kilka dni temu z zawodnikami skontaktował się wiceprezes organizacji, przedstawiając im szczegóły na temat zatrudnienia oraz kontrakty. Z racji tego, że Przygoński nadal nie ukończył 18. roku życia, umowy musieliby podpisać w jego imieniu rodzice. Ci początkowo nie byli jednak przychylni sprawie, niemniej po kilku dniach Ben3k zdołał przekonać ich, aby pozwolili mu grać dla organizacji.

Niestety było już za późno. Pozostali zawodnicy Adive nie mogli czekać i musieli znaleźć dżunglera, który na pewno będzie mógł podpisać kontrakt i występować w barwach organizacji. Ben3k i jego kompani zdecydowali się zaproponować miejsce w składzie występującemu do niedawna w Pompa Teamie Gębiczowi. Jak czytamy w poście 17-latka, Ryba rozegra pozostałe mecze w ramach ESL Mistrzostw Polski, a sam Przygoński na ten moment nie wie czy będzie jeszcze miał okazję wystąpić z drużyną.

Aktualny skład Adive prezentuje się następująco:

Adive Jakub „Sinmivak” Rucki
Artur „Ryba” Gębicz
Szymon „Ben3k” Przygoński
Kamil „Chosii” Chosa
Damian „Dambaj” Bajor
Maciej „Blue45ty” Zaremba
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

smurf nowym graczem SF Shock, Danteh przechodzi do Houston Outlaws

Trwają przetasowania kadrowe w Overwatch League. Tym razem w roszady zamierzane były aż dwie ekipy z prestiżowej ligi Blizzarda – Houston Outlaws oraz...