fot. ESL/Helena Kristiansson

Byli gracze Não Tem Como trafią do INTZ eSports?

Jak twierdzą dziennikarze brazylijskiego oddziału ESPN, tułaczka byłego składu Não Tem Como może w najbliższym czasie dobiec wreszcie końca. Złożona z rozpoznawalnych na międzynarodowej arenie zawodników drużyna znana obecnie jako NoTag ma bowiem w najbliższym czasie dołączyć w szeregi INTZ eSports.

Jeszcze kilka miesięcy temu przed Latynosami malowała się fantastyczna przyszłość. Wszak zyskali oni wsparcie 100 Thieves, a także mieli wystąpić na Majorze. Bardzo szybko wielkie plany legły jednak w gruzach z różnych przyczyn – co prawda mówiło się, że osierocony przez 100T zespół przejmie poszukujące nowych graczy SK Gaming, ale fatalny wyniki NTC na amerykańskim Majorze przekreślił na to szanse. Potem doszło także do kilku przetasowań personalnych i dopiero pod koniec sierpnia ekipa przybrała obecny kształt.

Teraz pomocną dłoń do poszukujących nowego domu Brazylijczyków ma wyciągnąć INTZ, znana za oceanem organizacja, której barwy w przeszłości reprezentowali m.in. Raphael „cogu” Camargo oraz Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves. Jeżeli działacze z Kraju Kawy rzeczywiście zdecydują się na zakontraktowanie rodzimego składu to nie do końca jasne jest co stanie się z dotychczas zakontraktowanymi zawodnikami, którzy w przyszłym miesiącu mają wystąpić na Gamers Club Masters 2018.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład INTZ eSports będzie prezentować się następująco:

  • João „felps” Vasconcellos
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • João „horvy” Horvath
  • Alexandre „xand” Zizi
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po spadku z ESL MP rewolucja – dwóch nowych zawodników dołącza do Onca Gaming

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski w CS:GO dobiega końca, ale gracze Onca Gaming nie będą mieli z niej raczej zbyt dobrych wspomnień. Wystarczy wsp...