fot. ESL

Kackos rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu

Sezon 2018 zmierza ku końcowi, a to oznacza, że wielu zawodników stanie przed możliwością znalezienia dla siebie nowego miejsca. Dziś swoje poszukiwania rozpoczął polski toplaner, Krzysztof „Kackos” Kubziakowski, który ostatnio reprezentował barwy Crveny zvezda.

Pomimo kwalifikacji Crveny zvezda do fazy wstępnej European Masters, nie udało się jej awansować do kolejnego etapu rozgrywek, notując jedynie jedno zwycięstwo (z mousesports). Serbska formacja zajęła tym samym ostatnią, siódmą pozycję w trakcie play-inów, co dla wielu było równoznaczne z koniecznością przeprowadzenia zmian. Pierwszym, który oficjalnie rozpoczął poszukiwania nowej drużyny został polski toplaner, Krzysztof „Kackos” Kubziakowski.

Zawodnik za pośrednictwem swojego Twittera poinformował, że stał się wolnym agentem, czyli jego kontrakt z organizacją przestał obowiązywać. W przeszłości Kubziakowski reprezentował barwy takich zespołów jak Zaprzęg, Delusion Team Black czy właśnie Crvena zvezda.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wielka Brytania miażdży Polaków w fazie grupowej Overwatch World Cup

Niestety niespodzianki nie było. Reprezentacja Polski przegrała swój drugi mecz w ramach fazy grupowej Overwatch World Cup. Wielka Brytania nie pozwol...