Trwa trzeci i jednocześnie ostatni tydzień FACEIT Major London 2018. Przed nami już tylko mecze półfinałowe, które odbędą się dziś, oraz zaplanowany na jutro wielki finał. A jako że impreza zbliża się ku końcowi, to Valve starym zwyczajem obniżyło ceny wszystkich związanych z nią przedmiotów.

Od dziś naklejki z autografami zawodników oraz logami uczestniczących w imprezie drużyn są tańsze aż o 75%. Wcześniej stickery zespołów oraz graczy kupić można było za 3,79 zł, teraz natomiast kosztują one 0,99 zł. Jeśli zaś chodzi o kapsuły z naklejkami w wersji holograficznej czy też pokrytej folią to obecnie są one wyceniane na 5,69 zł, podczas gdy wcześniej trzeba było za nie zapłacić aż 19,99 zł. Wszystkie rzeczy znaleźć można w dedykowanej zakładce umieszczonej w samym CS:GO.

Jeśli zaś chodzi o samego FACEIT Majora to pozostałe jego mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, natomiast polska transmisja dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.