STS
fot. FACEIT

Drużyny raina i smooyi zmierzą się w meczu pokazowym podczas FACEIT Majora

Już dziś zwieńczenie ostatnich trzech tygodni zmagań w ramach FACEIT Major London 2018. Zanim jednak rozpocznie się decydujące spotkanie pomiędzy Astralis a Natus Vincere czeka nas jeszcze mecz pokazowy, w którym udział wezmą same znakomite osobistości. Kapitanami drużyn zostali Håvard „rain” Nygaard z FaZe Clanu oraz Owen „smooya” Butterfield z BIG. Każdego z nich wspierać będzie kilku […]

Już dziś zwieńczenie ostatnich trzech tygodni zmagań w ramach FACEIT Major London 2018. Zanim jednak rozpocznie się decydujące spotkanie pomiędzy Astralis a Natus Vincere czeka nas jeszcze mecz pokazowy, w którym udział wezmą same znakomite osobistości.

Kapitanami drużyn zostali Håvard „rain” Nygaard z FaZe Clanu oraz Owen „smooya” Butterfield z BIG. Każdego z nich wspierać będzie kilku innych uczestników Majora, ale także komentatorzy i analitycy. Warto także wspomnieć o obecności Mathieu „ZywOo” Herbaut z against All authority. Uważany za ogromny talent Francuz znalazł się w Londynie na specjalne życzenie organizatorów, którzy wynagrodzili go za świetne wyniki osiągane w tym roku podczas FACEIT Pro League.

Składy drużyn prezentują się następująco:

Team smooya Team rain
Owen „smooya” Butterfield Håvard „rain” Nygaard
Björn „THREAT” Pers Shahzeeb „ShahZaM” Khan
Olof „olofmeister” Kajbjer Mathieu „ZywOo” Herbaut
James Bardolph Daniel „ddk” Kapadia
Connor „Sliggy” Blomfield Chad „SPUNJ” Burchill

Spotkanie pomiędzy drużynami smooyi oraz raina rozpocznie się już o godzinie 15:40 i obejrzeć je będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat FACEIT Major London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Francja bezlitosna dla Polski w kolejnym starciu w ramach Overwatch World Cup 2018

Tylko jeden mecz pozostał Polakom by uratować honor w ramach Overwatch World Cup 2018. Dotkliwa porażka w meczu z Francją jeszcze bardziej pogrąża nas...