Nierówne Preparation remisuje z Izako Boars i utrzymuje się w ESL MP

Otwierające spotkanie 7. tygodnia ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zakończyło się podziałem punktów. Trzy punkty po stronie Preparation są złą informacją dla PRIDE, które tym samym żegna się z rozgrywkami. Team Preparation ponownie skorzystał z usług zmiennika. Bartosza „Hypera” Wolnego zastąpił Dominik „frz” Baran.

Team Preparation
5 : 16 Izako Boars

(ESL Mistrzostwa Polski S17 – 7. tydzień)
5 5 Mirage 10 16 
0 6

Z wysokiego C w pojedynek na pierwszej mapie weszło Izako Boars, zgarniając pistoletówkę z zaledwie jedną stratą. Team Preparation odpowiedział już przy pierwszej rundzie z pełnym ekwipunkiem, a wkrótce na tablicy wyników widniał wynik 3:3. W rundzie numer 10 wygrany przez Karola „tecka” Kapczyńskiego pojedynek 1 na 3 pozwolił na kolejne wyrównanie stanu spotkania. Uniesieni tym sukcesem zawodnicy IB od tego momentu nie oddali ani jednego punktu i wygrali pierwszą połowę. Po zmianie stron Dawid „xype” Lach i spółka sięgnęli po pierwsze trzy rundy, stawiając przeciwników w trudnej sytuacji. Preparation nie umiało znaleźć recepty na skuteczną obronę Dzików, przez co ostatecznie przegrało 5:16.

Izako Boars
12 : 16 Team Preparation

(ESL Mistrzostwa Polski S17 – 7. tydzień)
12 7 Inferno 8 16
5 8

Cztery zabójstwa w wykonaniu Mateusza „matty’ego” Kołodziejczyka pozwoliły jego ekipie na zdobycie pierwszego oczka na drugiej mapie. Po krótkiej dominacji IB, Preparation było stać na powrót do meczu i konsekwentne minimalizowanie strat. Postawa Piotra „peeta” Ćwiklińskiego zainspirowała kolegów do lepszej gry i dopisania pierwszej połówki na swoje konto. Pomimo zwycięstwa w drugiej rundzie pistoletowej, Preparation niemal za darmo oddało kolejny punkt. Nieoczekiwana wygrana podbudowała reprezentantów IB, którzy wyszli na dwurundowe prowadzenie. Niedługo trwała radość Dzików, gdyż peet i spółka odwrócili sytuację na swoją korzyść. Ostatecznie to właśnie Preparation wykazało większą determinację i rzutem na taśmę utrzymało się w ESL Mistrzostwach Polski.

W następnym dzisiejszym dwumeczu już za chwilę Team Kinguin podejmie PACT. To oraz wszystkie pozostałe spotkania wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL. Po więcej informacji na temat 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

flusha zagra z Cloud9 podczas BLAST Pro Series Istanbul?

Czyżby przerwa Robina "flushy" Rönnquista miała nie potrwać tak długo, jak wydawało się jeszcze kilka dni temu? Tak twierdzą dziennikarze serwisów HLT...