STS
Woolite
fot. ESL

Pora na rozstrzygnięcia ESL MP w LoL-a. Dzisiaj mecze z udziałem czołowej czwórki

Sześć tygodni zmagań najlepszych polskich drużyn w League of Legends za nami. Przed startem siódmej, ostatniej kolejki znamy już wszystkich uczestników play-offów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Do rozstrzygnięcia pozostało tylko ostateczne rozstawienie czołowej szóstki w drabince fazy pucharowej. Wiele z niewiadomych może zostać rozstrzygniętych już dzisiaj – o godzinie 19:00 startuje bowiem ostatni tydzień fazy grupowej ESL MP w LoL-a.

Illuminar Gaming vs
19:00
Szata Maga

Na początek w akcji zobaczymy finalistów poprzedniej edycji ESL MP oraz jedynych w pełni polskich uczestników European Masters. Niedawno obydwie ekipy pożegnały się niestety z europejskimi rozgrywkami, ale dzięki temu mogą w pełni skoncentrować się na krajowych zmaganiach. To oczywiście stwierdzenie z przymrużeniem oka, bowiem dla obydwu formacji znacznie większym osiągnięciem byłby choć awans do play-offów EU Masters. Znacznie mniej zadowoleni z jego braku byli włodarze Illuminar Gaming, którzy postanowili dokonać zmian w składzie i sztabie szkoleniowym. Dzisiaj na środkowej alei iHG zadebiutuje Marek „Humanoid” Brázda, a drużynę poprowadzi Adrian „Hatchy” Widera.

Pompa Team vs
21:30
Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli

Następnie do walki staną dwie pozostałe formacje z top4, czyli Pompa Team i Ravioli Ravioli. O ile PT od początku zmagań pokazuje kawał dobrego League of Legends, o tyle pasjonaci włoskiej kuchni ciągle zaskakują nas swoimi kompozycjami. I choć sami wydają się odnajdywać w tym chaosie, to w starciu z Pompą szczypta szaleństwa może być niewystarczająca, aby sięgnąć po 3 punkty. Możemy spodziewać się jednostronnego spotkania zakończonego wygraną Łukasza „puki style’a” Zygmunciaka i kompanów.

Wszystkie mecze 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się równo o godzinie 19:00. Dzisiejsze mecze skomentują dla Was Michał „Avahir” Kudliński i Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk. Po więcej informacji dotyczących 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ośmiu graczy otrzymało zaproszenia do ESL MP w Hearthstone'a

Wiemy już do kogo powędrowały zaproszenia do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone'a i kto na pewno powalczy o nagrody z puli wynoszącej 20 0...