fot. DreamHack/Adela Sznajder

oskar: Nic nie wiem na temat wyrzucenia z mousesports

Nie tak mousesports wyobrażało sobie występ na Majorze w Londynie. Drużyna Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego pożegnała się z imprezą z bilansem 0-3, sprawiając jedną z największych negatywnych niespodzianek. W obliczu tego rezultatu, pojawiające się jeszcze przed startem turnieju plotki o roszadach kadrowych przybrały na intensywności. Według doniesień z różnych źródeł głównym kandydatem do opuszczenia mouz jest Tomáš „oskar” Šťastný. W sesji „AMA” na swoim profilu w mediach społecznościowych, snajper odpowiedział na kilka pytań dotyczących m.in. jego przyszłości.

27-latek zapewnia, iż nie opuszcza międzynarodowego składu i nie ma pojęcia o tym, czy zostanie z niego wyrzucony. Czech przyznaje, że ekipa boryka się z różnymi problemami komunikacyjnymi po zakontraktowaniu Snaxa. Zapytany o przygotowania do nadchodzącego ESL One New York zawodnik stwierdził, że zespół poświęcił wystarczającą ilość czasu na treningi. Šťastný uważa, że mógłby zagospodarować 18 godzin dziennie na granie w Counter Strike’a i czerpałby z tego przyjemność, jednak ma on również inne obowiązki życiowe.

Już 26 września oskar i spółka rozpoczną zmagania w ramach ESL One New York. Przeciwnikami Mysz w grupie A będą Fnatic, Gambit Esports oraz finaliści Majora, Natus Vincere. Szczegółowe informacje na temat tego turnieju znajdziecie w relacji tekstowej.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

maLeK poprowadzi G2 podczas ESL One New York

Za G2 Esports kompletnie nieudany Major, podczas którego formacja ta utraciła wywalczony na początku tego roku status legendy. Nic więc dziwnego, że p...

>