STS
Bucu
fot. ESL/Kelly Kline

Bezproblemowe zwycięstwo DPD, Czas na zasady kończy przygodę z ESL MP bez wygranej

Przedostatni mecz fazy grupowej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski za nami. W starciu Teamu DPD z Czasem na zasady nie byliśmy świadkami niespodzianki. Podopieczni Łukasza „Leo” Mirka nie pozostawili złudzeń i rozprawili się z CNZ w dwóch potyczkach. Team DPD 2:0 Czas na zasady Pierwsze zabójstwo Kurierzy zdobyli po wejściu w dżunglę Patryka „Lykku” Papiewskiego […]

Przedostatni mecz fazy grupowej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski za nami. W starciu Teamu DPD z Czasem na zasady nie byliśmy świadkami niespodzianki. Podopieczni Łukasza „Leo” Mirka nie pozostawili złudzeń i rozprawili się z CNZ w dwóch potyczkach.

Team DPD Team DPD 2:0 Czas na zasady

Pierwsze zabójstwo Kurierzy zdobyli po wejściu w dżunglę Patryka „Lykku” Papiewskiego i zabiciu junglera CNZ. Chwilę później Lykku raz jeszcze musiał uznać wyższość rywali, a wkrótce po tym padli również Tomáš „Thomasive” Minarovič i duet z dolnej linii. Choć CNZ znalazło w końcu pierwsze zabójstwo, była to tylko kropla w oceanie krwi, jaki przygotowali gracze DPD. W dwudziestej minucie Czas na zasady miał na swym koncie sześć eliminacji, zaś ich rywale trzy razy więcej. Czasem można było odnieść wrażenie, że zespół Konrada „itzRenifera” Potępy zamiast ruszyć do ataku bawił się z rywalami jak kot ze wpół zdechłą myszą. Dopiero tuż przed upływem pół godziny gry Kurierzy po zabiciu pierwszego Barona ruszyli na Nexus CNZ i wyszli na prowadzenie w serii.

Drugą potyczkę otworzyły bardzo wątpliwe decyzje zawodników Czasu na zasady. Pierwszą krew już w drugiej minucie oddał Thomasive, a chwilę później z życiem pożegnał się Lykku po wejściu w dżunglę DPD. Dziesięć minut później po wyłączeniu czterech rywali padła pierwsza wieża CNZ, a przewaga w złocie wzrosła do pięciu tysięcy. Dominację pokazywali zwłaszcza Miłosz „Raven” Domagalski i Patryk „Bolszak” Jażdżewski, którzy po raz pierwszy z życiem pożegnali się w 20. minucie, a do tego czasu zdobyli odpowiednio rangę dominującego i boskiego. Siedem minut później podczas gdy czwórka graczy DPD rozprawiła się z Baronem, Raven samodzielnie ruszył na Nexus CNZ i dopełnił formalności.

Już za kilka minut ostatnie starcie w ramach fazy grupowej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Ten etap rozgrywek zwieńczą Adive i E-Blue Digital Paradox. To spotkanie będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska, a dotychczasowe wyniki i klasyfikację znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Liquid wystąpi na EPICENTER

FACEIT Major niewątpliwie wpłynął na decyzje organizatorów dotyczące zaproszeń na ich turnieje. Półfinalista brytyjskich rozgrywek – Team Liquid – otr...