fot. FACEIT

Renegades sformuje australijsko-nowozelandzki skład? Nifty wzmocni EnVy?

Zanosi się na to, że po kompletnie nieudanym występie na FACEIT Major London 2018 Renegades czekają poważne zmiany. Jak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis z ekipą mają pożegnać się obaj obcokrajowcy, a skład mają współtworzyć tylko zawodnicy pochodzący z regionu Oceanii.

Oznaczałoby to, że w formacji z Antypodów zabraknie miejsca choćby dla Noah „Nifty’ego” Francisa, który trafił do niej jeszcze w marcu ubiegłego roku z nieistniejącego już Selfless Gaming. Nie oznacza to jednak, że Amerykanin wyląduje na bezrobociu, bo już teraz mówi się, że miałby on dołączyć do formującej się powoli nowej drużyny Teamu EnVyUs. Gorzej prezentuje się sytuacja Joakima „jkaema” Myrbostada – na ten moment nie wiadomo jak potoczą się jego losy, jeżeli rzeczywiście dotychczasowy pracodawca zakończy z nim współpracę.

Według informacji DeKaya włodarze Renegades wybrali już następców wyżej wspomnianej dwójki. Do zespołu dołączyć miałby przede wszystkim Sean „Gratisfaction”‚ Kaiwai, który obecnie związany jest z Grayhound Gaming. 22-latek z Nowej Zelandii ze szczególnie dobrej strony zaprezentował się przy okazji sierpniowego Intel Extreme Masters Shanghai, podczas którego był najbardziej wyróżniającą się postacią swojej ekipy. Drugi zwolniony fotel miałby zająć natomiast Jay „liazz” Tregillgas, który od stycznia reprezentuje barwy ORDER – Australijczyk zagrał m.in. na tegorocznym IEM Katowice.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Renegades będzie prezentować się następująco:

  • Aaron „AZR” Ward
  • Justin „jks” Savage
  • Karlo „USTILO” Pivac
  • Jay „liazz” Tregillgas
  • Sean „Gratisfaction”‚ Kaiwai
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza ESL One New York, pierwszy lan od zakończenia Majora

FACEIT Major London 2018 za nami, ale nie oznacza to, że nie będzie co oglądać. Już dziś startuje bowiem pierwszy od zakończenia londyńskiej imprezy l...