STS
Bolszak
fot. ESL/Kelly Kline

Tytuł MVP siódmego tygodnia ESL MP wędruje do Bolszaka

W niedzielę zakończyła się faza grupowa ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Ten etap rozgrywek zwycięstwami zakończyły między innymi Illuminar Gaming i Team DPD. To właśnie reprezentantów tych drużyn mogliście wybrać w głosowaniu na MVP siódmego tygodnia. Plebiscyt ten zwyciężył Patryk „Bolszak” Jażdżewski, który wyprzedził Marka „Humanoida” Brazdę o blisko 200 głosów. Podczas ostatniego […]

W niedzielę zakończyła się faza grupowa ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Ten etap rozgrywek zwycięstwami zakończyły między innymi Illuminar Gaming i Team DPD. To właśnie reprezentantów tych drużyn mogliście wybrać w głosowaniu na MVP siódmego tygodnia. Plebiscyt ten zwyciężył Patryk „Bolszak” Jażdżewski, który wyprzedził Marka „Humanoida” Brazdę o blisko 200 głosów.

Podczas ostatniego tygodnia zmagań DPD zmierzyło się z wciąż poszukującym pierwszego zwycięstwa Czasem na zasady. Kurierzy nie pozostawili złudzeń i rozprawili się z CNZ w dwóch jednostronnych potyczkach. Duży wkład w to zwycięstwo miał właśnie Bolszak. Jażdżewski w obydwu starciach osiągnął KDA na poziomie 8,8, a popis umiejętności dał zwłaszcza w decydującej bitwie, w której zdecydował się na wybór Nocturne’a. Z pomocą tego czempiona dwanaście razy wysyłał wrogów do fontanny, samemu ginąc zaledwie dwukrotnie.

Bolszak i spółka już w czwartek za tydzień powalczą o miejsce w półfinale ESL Mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany w Poznaniu w ramach Poznań Game Arena. Rywalem Teamu DPD w walce o miejsce na PGA będzie Adive. Więcej informacji dotyczących 17. sezonu ESL MP znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy pary 1. rundy StarSeries i-League Season 6, mousesports zagra ze Sprout

Najlepsze drużyny świata porozjeżdżały się po różnych stronach globu i nie zanosi się, by prędko znalazły one czas na odpoczynek. Z tego natłoku impre...