fot. ESL

Oficjalnie: EnVy z północnoamerykańskim składem CS:GO!

Po kilku miesiącach przerwy Team EnVyUs powraca na scenę CS:GO! Organizacja potwierdziła właśnie zakontraktowanie północnoamerykańskiego składu, którego rdzeń tworzą byli gracze Splyce.

Dotychczas EnVy prowadziło swoje działania w obrębie graczy z Francji, wraz z którymi sięgnęło nawet po triumf na Majorze. Od dłuższego czasu ekipa pogrążała się jednak w kryzysie, wobec czego w czerwcu włodarze z USA zakończyli swoją przygodę z krajem nad Sekwaną, zapowiadając od razu, że zamierzają teraz skupić się na własnym terytorium. Efekty tego widzimy teraz.

Pod skrzydła formacji trafilo trzrj gracze związani do niedawna ze Splyce – Kory „SEMPHIS” Friesen, Stephen „reltuC” Cutler oraz Taylor „Drone” Johnson. Do tej trójki dołączyli także Noah „Nifty” Francis, który tym samym zakończył swoją półtoraroczną karierę w Renegades, oraz Josh „jdm64” Marzano, który ostatnie sześć miesięcy spędził poza grą.

Jesteśmy podekscytowani faktem, że udało nam się zebrać tak utalentowany skład, by razem napisał nowy rozdział w historii EnVy – zaczął swoje oświadczenie Mike Rufail, właściciel organizacji. – Naszym priorytetem było zatrudnienie graczy, którzy będą zdolni rywalizować na najwyższym poziomie – dodał.

Nowy skład Teamu EnVyUs prezentuje się następująco:

  • Kory „SEMPHIS” Friesen
  • Stephen „reltuC” Cutler
  • Taylor „Drone” Johnson
  • Josh „jdm64” Marzano
  • Noah „Nifty” Francis
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liquid

Liquid rozprawia się z G2 i pieczętuje awans do półfinału ESL One NY

Niedługo trwało starcie G2 Esports z Teamem Liquid. Zawodnicy zza oceanu rozprawili się ze swoim europejskim rywalem w dwóch mapach, dzięki czemu są j...