avahir
fot. ESL

Michał „Avahir” Kudliński trenerem R6T

Od dwóch dni obserwujemy formowanie się nowego zespołu na polskiej scenie League of Legends. Mimo że nie poznaliśmy jeszcze oficjalnie składu drużyny, to wiemy już, że jej trenerem zostanie jeden z najpopularniejszych polskich komentatorów esportowych, Michał „Avahir” Kudliński. Tym samym potwierdziły się plotki, o których informowaliśmy kilka dni temu.

Choć większość z nas zna Avahira jako osobę, która niemal każdego tygodnia wita nas na transmisjach ESL Polska, to w przeszłości miał on okazję prowadzić jedną z drużyn. Mowa oczywiście o Crucial Team, którego największym osiągnięciem jest udział w finałach 11. sezonu ESL Mistrzostw Polski, gdzie zajął ostatecznie czwarte miejsce.

Choć nie znamy jeszcze oficjalnego składu R6T, to dzięki wskazówce pozostawionej na Twitterze organizacji możemy domyślać się, kogo w nim zobaczymy. Jak się jednak okazuje, już jutro powinniśmy dostać informację na temat zespołu. Dodatkowo najprawdopodobniej zobaczymy go w zbliżającej się wielkimi krokami Ultralidze, która wystartować ma już 1 października. Po więcej informacji na temat nowo powstałej drużyny zapraszamy do tej informacji.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Na`Vi Natus Vincere s1mple

Na`Vi żegna się z ESL One New York! Gambit w półfinale

Zaskakująco zakończyło się decydujące spotkanie w ramach grupy A ESL One New York 2018. Gambit Esports po raz drugi okazało się lepsze od Natus Vincer...