STS

Piast Gliwice Esports przejmuje skład Adive

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Szymon „Ben3k” Przygoński musiał ustąpić miejsca w składzie Adive Arturowi „Rybie” Gębiczowi ze względu na brak możliwości podpisania kontraktu z zainteresowaną pozyskaniem składu organizacją. Dziś w końcu dowiedzieliśmy się czyje barwy reprezentować w najbliższych miesiącach będzie zespół znany wcześniej jako Adive. Formacją zainteresował się bowiem Piast Gliwice Esports.

Jakub „Sinmivak” Rucki i jego kompani od wielu miesięcy trzymają się razem i starają się poprawiać swoje umiejętności, co jest dość niespotykanym zjawiskiem na polskiej scenie League of Legends. Warto jednak nadmienić, że nowi reprezentanci Piast Gliwice Esports na swoim koncie mają już całkiem imponujące osiągnięcia. Zaledwie parę miesięcy temu udało im się stanąć na najniższym stopniu podium podczas play-offów 3. edycji Polskiej Ligi Esportowej. Oprócz tego Kamil „Chosii” Chosa i reszta rywalizują aktualnie w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski, gdzie zdołali awansować do ćwierćfinału, który zostanie rozegrany już w 4 października.

Nowy skład Piast Gliwice Esports w najbliższych miesiącach ma skupić się na uczestnictwie w nadchodzącej wielkimi krokami Ultralidze oraz w 4. sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Zespół ten zdecydowanie ma ogromny potencjał, co zresztą udowodnił urywając mapę dominatorom polskiej sceny z Illuminar Gaming. Potencjał ten może w końcu zostać dobrze ukierunkowany, wszak wsparcie profesjonalnego klubu sportowego z pewnością przyczyni się do rozwoju formacji. Poniżej przedstawiamy pełny skład Piasta w League of Legends:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Artur „Ryba” Gębicz
Kamil „Chosii” Chosa
Damian „Dambaj” Bajor
Maciej „Blue45ty” Zaremba
Jakub „Nejvi” Kupisz
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

elemeNt wchodzi do Esports Hall of Fame

Ola „elemeNt” Moum, znany norweski gracz Counter-Strike'a 1.6, stał się oficjalnie częścią Esports Hall of Fame. Ceremonia włączenia odbyła się tuż pr...