fot. ESL/Bart Oerbekke

byali i innocent jednak nie zagrają w tomorrow.gg!

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Paweł „byali” Bieliński oraz Paweł „innocent” Mocek wystąpią pod banderą tomorrow.gg w grupie mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Teraz jednak wiemy, że tak się nie stanie, bowiem organizacja postanowiła wycofać się z rozgrywek.

Bieliński i Mocek wraz z trójką innych graczy walczyli w ubiegłym tygodniu o awans do PLE. Ostatecznie udało im się tylko zapewnić sobie miejsce w grupie profesjonalniej, gdyż ich skład znany jako MIKSTURA okazał się słabszy od M1 Gaming. Ratunkiem dla utytułowanych zawodników miało być właśnie tomorrow, czyli mistrzowie trzeciego sezonu rozgrywek Fantasy Expo, którzy posiadali slot, ale nie posiadali drużyny. Obu stronom współpraca była więc na rękę.

Jak jednak dowiedział się nasz portal cała operacja zaczęła stawać się coraz bardziej wątpliwa już pod koniec ubiegłego tygodnia, zaś dziś organizatorzy oficjalnie potwierdzili, że tomorrow.gg nie wystąpi w 4. sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Aby zapełnić powstałą w ten sposób lukę FEC jeszcze dziś zorganizuje dodatkowe eliminacje, w których udział wezmą uczestnicy etapu zamkniętego kwalifikacji, czyli również… MIKSTURA. Całość rozgrywana będzie poza streamem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Piast Gliwice Esports przejmuje skład Adive

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Szymon "Ben3k" Przygoński musiał ustąpić miejsca w składzie Adive Arturowi "Rybie" Gębiczowi ze wzg...

>