fot. DreamHack/Abraham Engelmark

izak znów weźmie udział w ASUS ROG Join The Republic Challenge

Przygoda Piotra „izaka” Skowyrskiego z ASUS ROG Join The Republic Challenge trwa dalej. Popularny komentator potwierdził dziś, iż po raz trzeci skompletuje ekipę, która na tej imprezie powalczy z siedmioma innymi składami również prowadzonymi przez znane osobistości ze świata esportu. Udział w tegorocznej edycji zawodów wcześniej potwierdzili między innymi Markus „pronax” Wallsten oraz Arseniy „ceh9” Trynozhenko.

Trójka członków formacji właściciela Izako Boars zostanie wyłoniona w internetowych eliminacjach, do których zapisać można się pod tym linkiem. O miejsce w rozgrywkach nie muszą się martwić zawodnicy z PPL-a, FPL Challengera oraz użytkownicy platformy FACEIT, których konta posiadają co najmniej dziewiąty poziom. Ostatnia wolna pozycja trafi do szczęśliwca, który okaże się najlepszy podczas kwalifikacji ostatniej szansy, które zostaną rozegrane w trakcie Poznań Game Arena.

Przypomnijmy, iż pierwsza edycja ASUS ROG Join The Republic Challenge została zakończona zwycięstwem ekipy izaka, natomiast na początku bieżącego roku Polacy uznali wyższość tylko drużyny Adama „friberga” Friberga. Szczegółowe informacje dotyczące trzeciej odsłony zmagań nie są jeszcze znane, choć wiemy, iż w akcji zobaczymy łącznie osiem zespołów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DetonatioN FM eliminuje KaBuM! e-Sports z Mistrzostw Świata w LoL-a

Brazylijskie KaBuM! e-Sports kończy swoją przygodę z Mistrzostwami Świata w League of Legends. Reprezentanci LJL z DetonatioN FocusMe kompletnie zdekl...