mousesports mouz snax
fot. ESL/Carlton Beener

Znamy harmonogram pierwszej rundy StarSeries i-League S6

Po niezwykle emocjonującym wrześniu społeczność CS:GO czeka równie ciekawy październik. Pierwszym interesującym turniejem w tym miesiącu będzie StarSeries i-League S6. Co prawda tym razem elita światowego Counter-Strike’a nie zdecydowała się na przyjazd na Ukrainę, ale w akcji zobaczymy wiele drużyn, które marzą o przeskoku do pierwszego szeregu.

Faza grupowa wschodnioeuropejskich rozgrywek zostanie przeprowadzona przy użyciu systemu szwajcarskiego, a wszystkie mecze odbędą się w formacie BO1. Kilka dni temu poznaliśmy pary pierwszej rundy spotkań, a dziś organizatorzy ujawnili szczegółowy harmonogram inauguracyjnego dnia zawodów. Janusz „Snax” Pogorzelski razem ze swoimi kolegami z mousesports pojawi się na serwerze dopiero o 20:30. Wcześniej obejrzeć będziemy mogli między innymi małe duńskie derby między North i OpTic Gaming czy batalię Gambit Esports z compLexity Gaming.

Tak prezentuje się pełny harmonogram pierwszego dnia StarSeries i-League S6:

7 października
10:00 Renegades vs CyberZen BO1
11:30 ENCE eSports vs TyLoo BO1
13:00 HellRaisers vs The Imperial BO1
14:30 North vs OpTic Gaming BO1
16:00 BIG vs Fragsters BO1
17:30 Vega Squadron vs NRG Esports BO1
19:00 Gambit Esports vs compLexity Gaming BO1
20:30 mousesports vs Sprout BO1

StarSeries i-League S6 zostanie rozegrane w Kijowie między 7 a 14 października. W puli nagród znajdzie się 300 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca zgarnie aż 125 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom z zaproszeniem do internetowych rozgrywek WINNERS League

Ostatnie tygodnie nie są idealnym czasem dla x-kom teamu. Polski zespół ma problemy z regularnością, czego dowodem może być sromotna porażka z PACT w...