STS
fot. PACT/Michał Mazurek

PACT wciąż bez punktów w ESEA MDL

PACT wciąż bez wygranej w ESEA Mountain Dew League 29. Do rywalizacji ze Smoke Criminals Polacy przystępowali w roli faworytów, ale po zaciętym meczu musieli uznać wyższość rywali. Smoke Criminals 22:18 PACT (ESEA Mountain Dew League S29)   (7) 22 7 Nuke 8 18 (3) 8 7 Początek spotkania należał do naszej rodzimej formacji, która […]

PACT wciąż bez wygranej w ESEA Mountain Dew League 29. Do rywalizacji ze Smoke Criminals Polacy przystępowali w roli faworytów, ale po zaciętym meczu musieli uznać wyższość rywali.

Smoke Criminals 22:18 PACT

(ESEA Mountain Dew League S29)
  (7) 22 7 Nuke 8 18 (3)
8 7

Początek spotkania należał do naszej rodzimej formacji, która regularnie zatrzymywała ataki terrorystów. Wraz z upływem czasu międzynarodowa piątka zaczęła się jednak wyraźnie rozkręcać i przed zmianą stron zniwelowała prawie wszystkie powstałe wcześniej straty. W strzelaniu z pistoletów mocniejsi byli dzisiaj Polacy, którzy triumfowali także w drugiej rundzie pistoletowej, ale niestety chwilę później naszych rodaków ogarnęła apatia. Smoke Criminals zainkasowało aż sześć oczek z rzędu i wydawało się, że komfortowo zdobędzie szesnastą rundę. Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka mieli jednak inne plany i wreszcie zabrali się do roboty. Nie pozwoliło to jednak zakończyć spotkania w regulaminowym czasie gry i potrzebna była dogrywka. Jak później się okazało, nie jedna dogrywka, a dwie. Ostatecznie sporą presję lepiej znieśli przeciwnicy PACT, którzy odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

To już koniec dzisiejszych zmagań w ramach ESEA MDL. Na chwilę obecną najwyżej ulokowaną w tabeli polską drużyną jest Team Kinguin. Pingwiny mają na swoim koncie trzy wygrane i dwie porażki, podczas gdy PACT trzykrotnie opuszczał serwer pokonany. Z kolei Virtus.pro z dwoma zwycięstwami i jedną przegraną plasuje się tuż poza najlepszą ósemką rozgrywek.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komplet punktów mousesports w ECS. Drużyna Snaxa liderem ligi

To był naprawdę świetny wieczór dla fanów Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego i jego ekipy. Polak i jego koledzy wygrali oba mecze przeciwko G2 Esports w r...