kt Rolster

Zwycięstwo kt Rolster w meczu inaugurującym fazę grupową Worlds 2018

Mecz inaugurujący fazą grupową Worlds 2018 już za nami. W starciu kt Rolster z Teamem Liquid zgodnie z oczekiwaniami lepszy okazał się mistrz LCK, który po niespełna 33-minutowej potyczce zapisał pierwsze punkty na koncie w Worlds 2018.

kt Rolster 1:0 Team Liquid

Jeszcze przed dotarciem minionów na linię Yilliang „Doublelift” Peng musiał zużyć flasha oraz obie mikstury zdrowia. Zmuszony do defensywnej gry mocno odstawał w farmie, ale dzięki akcji zainicjowanej przez Team Liquid, w której z życiem pożegnał się duet KT, amerykański marksman wrócił do gry. Z czasem jednak kt Rolster lepiej rotowało na mapie i Liquid zaczęło tracić dystans do rywali.

Prawdziwe problemy TL zaczęły się jednak w 24. minucie, kiedy to po utracie trzech zawodników Cho „Mata” Se-hyeong i spółka zdobyli pierwszego Nashora. Z fioletowym wzmocnieniem zespół z Korei zniszczył trzy wieże, w tym jedną przy inhibitorze. W 33. minucie po wyłączeniu z gry Jeonga „Impacta” Eon-yeonga kt Rolster otworzyło drogę do bazy na midzie, a wkrótce po tym rozprawiło się ze wszystkimi rywalami i przypieczętowało zwycięstwo.

W drugim meczu fazy grupowej do walki staną Edward Gaming i MAD Team. Wszystkie mecze Worlds 2018 możecie obejrzeć pod tym adresem. Pełny harmonogram Mistrzostw znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spirit kolejnym rywalem Virtus.pro w ESEA MDL

Środa przyniesie kolejny dzień rywalizacji w 29. sezonie ESEA MDL. O ligowe punkty powalczy między innymi Virtus.pro, którego dzisiejszym rywalem będz...