STS
fot. ESL

Gdzie oglądać finały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski?

W najbliższy weekend Poznań będzie gościć finały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski, podczas których rywalizować będą potęgi krajowego Counter-Strike’a: Global Offensive oraz League of Legends. Do stolicy Wielkopolski przyjadą znane na cały Stary Kontynent ekipy takie jak Team Kinguin czy Illuminar Gaming. Nic więc dziwnego, że impreza cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców, którzy transmisję z […]

W najbliższy weekend Poznań będzie gościć finały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski, podczas których rywalizować będą potęgi krajowego Counter-Strike’a: Global Offensive oraz League of Legends. Do stolicy Wielkopolski przyjadą znane na cały Stary Kontynent ekipy takie jak Team Kinguin czy Illuminar Gaming. Nic więc dziwnego, że impreza cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców, którzy transmisję z zawodów znajdą aż na pięciu różnych platformach.

Relacja z całej imprezy zostanie przeprowadzona na kanale ESL na Facebooku, portalu sport.tvp.pl oraz na kanałach ESL oraz TVP Sport na platformie YouTube. Oprócz tego transmisja dostępna będzie także na kanałach ESL na Twitchu poświęconych odpowiednio CS:GO i League of Legends. Dodatkowo esport w najlepszym wydaniu pojawi się również na antenie Telewizji Polskiej – zarówno w formie skrótów jak i relacji na żywo.

Tak wygląda plan transmisji finałów ESL MP w TVP Sport:

  • sobota, 13 października, 00:35 – CS:GO (skrót)
  • niedziela, 14 października, 12:45 – LoL, dwie mapy wielkiego finału (na żywo)
  • poniedziałek, 15 października – LoL (skrót)

Pierwszy dzień wydarzenia zostanie przeznaczony na rozstrzygnięcie zmagań w CS:GO. Na serwerze zobaczymy między innymi wspomnianych już podopiecznych Mariusza „Loorda” Cybulskiego, którzy w pierwszym półfinale podejmą Izako Boars. Chwilę później na placu boju pojawią się obrońcy tytułu reprezentujący AGO Esports, których rywalem będzie PACT. Początek decydującego pojedynku zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Harmonogram finałów ESL MP w CS:GO przedstawia się następująco:

Piątek, 12 października – półfinały
10:30 Team Kinguin vs Izako Boars Bo3
13:00 AGO Esports vs PACT Bo3
Piątek, 12 października – wielki finał
16:00 TBD vs TBD Bo3

W sobotę PGA Esports Arenę powered by ESL opanują zawodnicy League of Legends, którzy potrzebować będą aż trzech wygranych map, by zapewnić sobie występ w niedzielnym wielkim finale. Sezon zasadniczy na dwóch czołowych lokatach zakończyły Illuminar Gaming i Pompa Team, a Szata Maga i Wisła Płock dołączyły do nich po ćwierćfinałach.

Harmonogram finałów ESL MP w LoL-a przedstawia się następująco:

Sobota, 13 października – półfinały
10:30 Illuminar Gaming vs Wisła Płock Bo5
15:30 Pompa Team vs Szata Maga Bo5
Niedziela, 14 października – wielki finał
13:00 TBD vs TBD Bo5

Wszystkie spotkania finałów 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski będziecie mogli obejrzeć także na żywo na targach Poznań Game Arena w hali nr 5. Informacje dotyczące biletów na PGA znajdują się na oficjalnej stronie targów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarLadder i PUBG Corp. wspólnie zorganizują profesjonalną europejską ligę

Parę miesięcy temu, przy okazji prestiżowego PUBG Global Invitational Berlin 2018, producenci popularnego battle royale'a ujawnili swój pięcioletni pl...