fot. Blizzard

Poznaliśmy datę rozpoczęcia drugiego sezonu Overwatch League

Organizatorzy Overwatch League postanowili wreszcie uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat drugiego sezonu swoich prestiżowych rozgrywek. Tym samym poznaliśmy już dokładny podział na dywizje oraz dokładną datę startu kolejnej edycji OWL.

Przypomnijmy, że tym razem grono uczestników zostało rozszerzone aż do dwudziestu zespołów, z czego osiem dołączyło do ligi w ostatnich tygodniach. Tym samym zmniejszeniu uległą liczba spotkań rozgrywanych przez każdą z drużyn – w sezonie inauguracyjnym było to 40 meczów, teraz zaś na ekipy czeka po 28 potyczek, które rozdzielone zostaną między cztery tygodnie. Zmianie uległa także formuła play-offów każdego etapu, gdyż udział w nich brać będzie osiem najlepszych formacji, podczas gdy poprzednio było ich tylko cztery.

Dokładny podział na dywizje wygląda obecnie tak:

Dywizja atlantycka Dywizja pacyficzna
Atlanta Boston Chengdu Dallas
Filadelfia Houston Guangzhou Hangzhou
Londyn Miami-Orlando Los Angeles Los Angeles
Nowy Jork Paryż San Francisco Seul
Toronto Waszyngton Szanghaj Vancouver

Drugi sezon Overwatch League wystartuje 14 lutego, czyli niemal pięć miesięcy po zakończeniu sezonu pierwszego. Więcej informacji, takich jak np. nazwy nowo dokooptowanych ekip, mamy poznać dopiero w nadchodzących miesiącach.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

G2 Esports przegrywa z Phong Vũ Buffalo i spada na trzecie miejsce w grupie A

Po zaskakującym wyniku meczu G2 Esports z Afreeca Freecs fani Marcina "Jankosa" Jankowskiego i jego zespołu liczyli na powtórkę w dzisiejszym meczu. P...