Roison
fot. ESL

Roison wraca do Hiszpanii. Będzie reprezentować Giants podczas Iberian Cup

Interesujące wieści płyną do nas z obozu Vodafone Giants. Uczestnicząca na co dzień w najbardziej prestiżowych zmaganiach w Hiszpanii, czyli LVP SuperLiga Orange, organizacja znów nawiązała współpracę z jednym z najbardziej utalentowanych polskich midlanerów – Michałem „Roisonem” Dubielem.

Roison w swojej karierze pojawiał się w różnych hiszpańskich drużynach, w tym także w Giants Only The Brave, dla którego grał na początku 2017 roku. Trykot Giants zamienił jednak wkrótce na ThunderX3 Baskonia, Movistar Riders, a następnie G2 Vodafone. Nie da się zatem ukryć, że Dubiel ma ogromne doświadczenie w rozgrywkach na Półwyspie Iberyjskim. Polski midlaner do niedawna rywalizował na polskiej scenie w barwach Szaty Maga, z którą udało mu się wywalczyć srebrny medal podczas 16. sezonu ESL MP i wystąpić w European Masters.

Teraz przed Roisonem kolejne wyzwanie, którym bez wątpienia będzie reprezentowanie Vodafone Giants. Co ciekawe na ten moment Giants ogłosiło, że Dubiel ma rozegrać w drużynie Iberian Cup, czyli jeden z najważniejszych turniejów na Półwyspie Iberyjskim. Nie możemy zatem być pewni, że zobaczymy go w kolejnym sezonie LVP SLO w składzie Giants. Poniżej prezentujemy aktualny skład Vodafone Giants, który najprawdopodobniej zobaczymy w Iberian Cup:

Pavle „Yoppa” Kostić
Iván „Razork” Martín Díaz
Michał „Roison” Dubiel
Matthew „Deádly” Smith
Petr „Denyk” Haramach
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
crown

Gen.G z kolejną porażką w fazie grupowej Worlds 2018

Aktualni mistrzowie świata nie popisują się na tegorocznych Worldsach. Lee "Crown" Min-ho i jego kompani nie poradzili sobie w starciu z mistrzami chi...