fot. ESL

Rallen: Kolejny finał, kolejne mistrzostwa, ale tym razem mamy coś do udowodnienia

Podczas trwających obecnie finałów 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski tuż po pierwszym meczu półfinałowym zadaliśmy kilka pytań Karolowi „Rallenowi” Rodowiczowi, zawodnikowi Teamu Kinguin. Podczas swojego starcia z Izako Boars popularne Pingwiny zwyciężyły dwie mapy, nie tracąc przy tym ani jednej.


Wygrywacie swój mecz półfinałowy przeciwko Izako Boars i awansujecie do finału. Jakie masz odczucia tuż po meczu?

To już trochę staje się rutyną – kolejny finał, kolejne mistrzostwa, ale tym razem mamy coś do udowodnienia. Chcemy pokazać AGO Esports, że ostatnie mistrzostwa były naszym niewypałem i zawiedliśmy na całej linii. Jesteśmy gotowy na rewanż. Będziemy oglądać ich mecz i czekać na rozwój wydarzeń w drugim półfinale.

No właśnie, wiemy, że w drugim półfinale gra AGO Esports z PACT. Myślisz, że AGO jest pewnym faworytem czy PACT, który ostatnio jest w dobrej formie, ma szansę nawiązać jakąkolwiek walkę?

Moim zdaniem PACT ma szansę ugrać co najmniej jedną mapę. Chłopaki grają niezłego CS-a. W ostatnim bezpośrednim pojedynku pomiędzy tymi drużynami Jastrzębie zdominowały swojego przeciwnika, ale rundy były naprawdę bliskie. Zaważył szczególnie początek spotkania, gdzie wygrali mapę pierwszą. Jeśli psychicznie podejdą do tego dobrze, to są w stanie walczyć jak równy z równym. Chłopaki są na tym samym poziomie. W obecnym czasie, gdy polska scena cały czas się rozwija, dużo mamy drużyn, które jeszcze mogłyby powalczyć z AGO czy z nami.

Rozumiem, że bardziej chcielibyście, aby to AGO było waszym przeciwnikiem w finale?

Oczywiście, AGO jest naszym celem numer jeden. Chcielibyśmy zagrać z nimi rewanż za ostatnie ESL Mistrzostwa Polski.

Jakie mocne strony waszego zespołu podczas tego turnieju wskazałbyś?

Moim zdaniem jest to spokój, cierpliwość i dążenie do celu.

Dzięki wielkie i powodzenia w finale.

Dzięki!


W drugim półfinale 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive powalczą AGO Esports oraz PACT. Transmisja ze wszystkich spotkań dostępna jest na kanale ESL.TV Polska oraz na stronie TVP Sport. Po więcej informacji na temat finałów 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G-Rex z drugą przegraną w grupie D. 100T z pierwszymi punktami na Worldsach

100 Thieves zrehabilitowało się za swój niezbyt udany występ w swoim pierwszym starciu i wbrew wszelkim oczekiwaniom pokonało G-Rex. Reprezentanci LMS...