fot. Riot Games

Worlds: kt Rolster kończy zmagania grupowe na pierwszym miejscu zbioru C

Zgodnie z oczekiwaniami najlepsza drużyna letnich play-offów LCK zdeklasowała MAD Team na koniec zmagań grupy C. Tajwańska formacja nie zdołała zgarnąć chociażby jednego punktu na swoje konto i zakończyła rozgrywki grupowe na ostatnim miejscu w grupie.

kt Rolster 1:0 MAD Team

Reprezentanci MAD Teamu dość dobrze rozpoczęli spotkanie z mistrzami LCK, parokrotnie zaskakując ich swoimi atakami na poszczególne linie. Mimo wszystko kt Rolster szybko doszło do głosu i wyprzedziło swoich rywali pod względem zdobytego złota. MAD Team podejmował coraz więcej niezrozumiałych decyzji, co przełożyło się na dominację Koreańczyków na mapie. Song „Smeb” Kyung-ho i reszta kontynuowali swój triumfalny marsz i błyskawicznie krzyżowali wszelkie plany swoich oponentów. Już w 21. minucie kt Rolster zgładziło Barona Nashora, co z pewnością złamało ducha walki w sercach Tajwańczyków. Zaledwie kilka chwil później Kim „Deft” Hyuk-kyu zgarnął poczwórne zabójstwo, które było pięknym dowodem na to, że pierwsze miejsce w grupie należało się kt Rolster jak nikomu innemu.

Jutro poznamy ostateczny wygląd grupy D, w której walczą reprezentanci Europy z Fnatic. W inauguracyjnym spotkaniu jutrzejszych zmagań Martin „Rekkles” Larsonn i spółka podejmą 100 Thieves. Transmisja z Mistrzostw Świata dostępna jest pod tym adresem. Pełny harmonogram zawodów oraz inne informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
x-kom stomp

Epsilon zbyt silne. x-kom team kończy przygodę z X-Bet.co Invitational 4

Koniec przygody x-kom teamu z X-Bet.co Invitational 4. Nasi rodacy ulegli w ćwierćfinale międzynarodowej formacji Epsilon eSports 0:2 i tym samym żegn...