Wystartowały zapisy do kwalifikacji i turniejów głównych na EGU 2018

Counter-Strike: Global Offensive, FIFA 19 czy Hearthstone – to tylko niektóre z tytułów, jakie pojawią się podczas East Games United w Białymstoku. Dziś organizatorzy wydarzenia w stolicy województwa podlaskiego poinformowali o starcie zapisów na kwalifikacje i turnieje główne we wspomniane trzy gry.

Co ważne, rejestracja na którekolwiek kwalifikacje nie wymaga wpłaty wpisowego. Najbardziej należy spieszyć się ze zgłoszeniem do kwalifikacji w CS:GO, bowiem zapisy potrwają tylko do 24 października. O miejsce w głównej części imprezy będzie można powalczyć w eliminacjach offline w Games United eSports Pub. Pula nagród przewidziana na zmagania w ramach jednej z najpopularniejszych na świecie strzelanek to 15 tysięcy złotych.

Do listopada natomiast można zgłaszać swoją chęć udziału w walce o laury w FIFA 19 oraz HS-ie. Organizatorzy uprzedzają jednak, że liczba miejsc na turniejach w te dwie gry jest ograniczona, dlatego też nie ma co zwlekać z wypełnieniem formularza.

Poza wymienionymi tytułami w Białymstoku będzie możliwość zagrania w Soulcalibur VI, Dragon Ball FighterZ i Tekken 7. Aby spróbować rywalizacji w bijatykach, wystarczy dokonać zapisu na godzinę przed turniejem na miejscu imprezy. East Games United odbędzie się 24-25 listopada, a wszystkie pozostałe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

Znamy pary ćwierćfinałowe Worlds 2018. G2 Esports podejmie RNG

Faza grupowa Worlds 2018 już za nami. Tuż po zakończeniu ostatniego starcia tego etapu rozlosowano pary ćwierćfinałowe, w których czołowa ósemka powal...