w0xic hr
fot. StarLadder

HellRaisers dołącza do G2 na liście uczestników PLG Grand Slam

Znamy już drugi skład, który pojawi się na Power League Gaming Grand Slam. Do G2 Esports dołączyło bowiem HellRaisers, które także otrzymało bezpośrednie zaproszenie od organizatorów.

Zespół Özgüra „woxica” Ekera we wrześniu odniósł swoj największy dotychczasowy sukces, gdy niespodziewanie dotarł aż do ćwierćfinału FACEIT Major London 2018. Międzynarodowa piątka dzięki świetnej grze w Wielkiej Brytanii jest już pewna udziału w drugiej fazie IEM Katowice 2019. Po powrocie z Londynu HellRaisers nie utrzymało jednak tak dobrej dyspozycji i poległo w fazie grupowej StarSeries i-League Season 6. Podopieczni Ivana „Johnty” Shevtsova ostatnio notują także co najwyżej przeciętne wyniki w internetowych zmaganiach, w których wcześniej często pokazywali swoje wysokie umiejętności.

Przed przyjazdem do Abu Zabi HellRaisers weźmie jeszcze udział w rozgrywkach o dziką kartę EPICENTER 2018, a także razem z Teamem Kinguin i Virtus.pro wystąpi na SuperNova CS:GO Malta. Triumfatorzy Minora regionu CIS dokończą również sezon zasadniczy 8. edycji ESL Pro League.

PLG Grand Slam odbędzie się miedzy 12 a 16 grudnia, a organizatorzy zapewnią uczestnikom niemalże luksusowe warunki. W stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich zagości łącznie szesnaście ekip, z czego jeszcze sześć zostanie zaproszonych. W puli nagród wydarzenia znajdzie się 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kap3r na testach w AGO Esports!*

Potwierdziły się plotki, o których głośno zrobiło się zaledwie kilka godzin temu! Kacper "kap3r" Słoma dołącza do AGO Esports na okres próbny, a w skł...