STS
fot. ESL

ex-Fnatic Academy z kamilem w składzie kończy współpracę

Październik nie jest wyjątkowo udanym czasem dla byłych zawodników Fnatic Academy. Nad młodym zespołem na początku miesiąca pojawiły się czarne chmury, gdy ich była już organizacja postanowiła zrezygnować z utrzymywania swojej akademii. Pozostawiona na pastwę losu piątka podjęła dziś decyzję o zaprzestaniu wspólnej gry. Z drugą drużyną jednej z najbardziej rozpoznawalnych formacji na świecie od […]

Październik nie jest wyjątkowo udanym czasem dla byłych zawodników Fnatic Academy. Nad młodym zespołem na początku miesiąca pojawiły się czarne chmury, gdy ich była już organizacja postanowiła zrezygnować z utrzymywania swojej akademii. Pozostawiona na pastwę losu piątka podjęła dziś decyzję o zaprzestaniu wspólnej gry.

Z drugą drużyną jednej z najbardziej rozpoznawalnych formacji na świecie od niedawna współpracował Kamil „kamil” Kamiński. Polak wraz z nowymi towarzyszami broni radził sobie naprawdę nieźle, przede wszystkim w internetowych zmaganiach w ramach ESEA Advanced, gdzie ex-Fnatic Academy legitymowało się bilansem 8-2. Decyzję o rozpadzie za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnił sam zainteresowany.

Niegdysiejszy zawodnik Izako Boars tłumaczy, że problemem była konieczność pogodzenia gry i szkoły przez jego trzech kolegów z drużyny. Zabraknąć miało czasu na treningi w pełnym skłądzie, gdyż jak twierdzi sam Kamiński, on i jego ekipa spędzali przed komputerem jedynie około od trzech do czterech godzin dziennie. Z tego powodu międzynarodowej piątce trudno było znaleźć partnera do sparingów w godzinach wieczornych, więc w ramach poprawy jakości gry i zgrania pozostawały tylko oficjalne spotkania. Według informacji podanych przez kamila decyzja była wspólna i spowodowana właśnie wcześniej wymienionymi przeszkodami w maksymalnym rozwoju.

Polak wraz ze swoją byłą drużyną dokończy sezon w ESEA Advanced, a także będzie kontynuował grę między innymi w WINNERS League – Season 1: Invite Division.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Maikelele i pronax poza Chaos!

Mikail "Maikelele" Bill i Markus "pronax" Wallsten zakończyli swoją niemalże pół roczną przygodę z Chaos. Zgodnie ze słowami oświadczenia organizacji,...