Cloud9
fot. Riot Games

Ćwierćfinały Worlds za nami. Kolejny przystanek: Gwangju

Już tylko cztery drużyny pozostały na placu boju o tytuł Mistrza Świata sezonu 2018. Po wczorajszych sukcesach G2 Esports i Invictus Gaming grono półfinalistów uzupełniły dzisiaj Cloud9 i Fnatic. To oznacza, że w ostatecznej walce o mistrzostwo zobaczymy dwie formacje z Europy, po jednej z Ameryki Północnej i Chin, a co najważniejsze – ani jednego z reprezentantów gospodarzy tegorocznych Worlds.

Ścisła czołówka po blisko dwóch tygodniach zmagań w Busan pojedzie do oddalonego o dwieście kilometrów na zachód Gwangju. W znajdującym się tam Gwangju Women’s University Universiade Gymnasium poznamy obydwie drużyny, które już 3 listopada powalczą w ostatnim meczu Mistrzostw. Oba półfinały zostaną rozegrane w najbliższą sobotę oraz niedzielę, a transmisje w poszczególne dni rozpoczynać się będą kolejno o 10:00 oraz 9:00 rano w związku ze zmianą czasu w Europie.

Półfinały Worlds 2018 – najważniejsze informacje

Data: 27-28 października
Miejsce: Gwangju Women’s University Universiade Gymnasium, Gwangju, Korea Południowa
Gwangju

Uczestnicy:

Invictus Gaming

G2 Esports

Cloud9

Fnatic

#2 LPL #3 EU LCS #3 NA LCS #1 EU LCS
Duke Wunder Licorice sOAZ
TheShy Sacre Svenskeren Bwipo
Ning Jankos Blaber Broxah
Rookie Perkz Jensen Caps
JackeyLove Hjarnan Sneaky Rekkles
Baolan Wadid Zeyzal Hylissang
Mafa GrabbZ Reapered GrabbZ

Harmonogram

Sobota, 27 października

10:00 G2 Esports vs Invictus Gaming Bo5

Niedziela, 28 października

9:00 Cloud9 vs Fnatic Bo5

Transmisja

Wszystkie mecze Worlds 2018 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Drabinkę play-offów, dotychczasowe wyniki tegorocznych Mistrzostw oraz więcej informacji ich dotyczących znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

pronax i ottoNd zasilą szeregi Imperial?

Wygląda na to, że po dwóch spokojnych miesiącach The Imperial znów dokona zmian w swoim składzie. Jak bowiem donosi portal VPEsports, międzynarodowa d...