quickshot
fot. Riot Games

Quickshot nie skomentuje pozostałych spotkań Worlds 2018

Jeden z najpopularniejszych oraz najbardziej doświadczonych komentatorów League of Legends, którego mogliśmy usłyszeć przez większą część tegorocznych Mistrzostw Świata – Trevor „Quickshot” Henry – ogłosił, że nie będzie mógł umilić fanom transmisji z pozostałych spotkań Worlds. Henry wrócił do domu z uwagi na problemy rodzinne, przez co Riot Games będzie musiało zastąpić go innym komentatorem.

Moja przygoda z Worldsami się zakończyła. Wróciłem do domu, żeby pomóc rodzinie z problemami. Bawiłem się fantastycznie, pracując przy tegorocznych zawodach i jestem pewny, że ekipa komentatorska będzie kontynuować świetną robotę do końca finałów.

Quickshot to bez dwóch zdań szanowany i lubiany przez społeczność komentator, którego obecność z pewnością przyciąga masę entuzjastów LoL-a na anglojęzyczną transmisję. Henry miał skomentować jeden z dwóch półfinałów Mistrzostw Świata, lecz ostatecznie organizatorzy MŚ będą musieli zastanowić się, który z zastępczych komentatorów godnie zajmie miejsce Quickshota. Fani Quickshota będą mogli jednak „usłyszeć” jego opinie na Twitterze oraz reddicie, bowiem Henry zapowiedział, że będzie oglądać wszystkie pozostałe mecze Worlds i udzielać się w mediach społecznościowych.

Jednym z potencjalnych zastępców Henry’ego może być Aidan „Zirene” Moon, który nie tak dawno temu został odsunięty od transmisji z powodu nie stawienia się na czas w studiu. Mimo wszystko możemy być niemalże pewni, że na tak zaawansowanym etapie Worlds z pewnością nie zobaczymy mniej doświadczonych komentatorów, zwłaszcza że Riot Games przyzwyczaiło nas już do tego, iż przy okazji najważniejszych spotkań międzynarodowych turniejów raczej słyszeliśmy weteranów sceny.

Półfinały Mistrzostw Świata rozpoczną się już w najbliższy weekend. Najpierw, w sobotę o 10:00, G2 Esports z Marcinem „Jankosem” Jankowskim w składzie podejmie Invictus Gaming, a następnie, w niedzielę o 9:00, Cloud9 zmierzy się z Fnatic. Transmisja z Mistrzostw Świata dostępna jest pod tym adresem. Pełny harmonogram zawodów oraz inne informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPICENTER 2018: Swole Patrol vs Virtus.pro – statystyki graczy

Podczas poprzednich dwóch edycji EPICENTER Virtus.pro dwukrotnie docierało do wielkiego finału. Tym razem jednak Polacy nie powtórzą swojego wyczynu....