AGO
fot. DreamHack/Adela Sznajder

AGO weźmie udział w zamkniętych eliminacjach do DreamHack Open Winter 2018

Organizatorzy kolejnych edycji DreamHack Open nie zapominają o AGO Esports. Polska formacja, która w tym roku brała udział już w czterech imprezach spod szyldu DH, już za kilka dni powalczy o szansę numer pięć. Wszystko dlatego, że otrzymała ona bezpośrednie zaproszenie do zamkniętych europejskich eliminacji.

Ostatni występ AGO na turnieju Open miał miejsce we wrześniu i wtedy Polacy dotarli aż do półfinału, podczas którego musieli jednak uznać wyższość rodaków z Teamu Kinguin. Aby móc choćby powtórzyć ten wyczyn w Jönköping, Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka muszą jednak przebrnąć przez eliminacje. Poza nimi, udział w zmaganiach wezmą Fragsters, Team LDLC.com oraz Space Soldiers, które również otrzymały od DreamHacka przepustki.

Jednocześnie poznaliśmy również cztery drużyny, które na pewno wezmą udział w ostatnim etapie kwalifikacji w Ameryce Północnej. Tutaj wybór padł m.in. na Rogue, czyli finalistów DreamHack Open Austin 2018 oraz Luminosity Gaming, czyli wicemistrzów DreamHack Open Valencia 2018. Ponadto o bilet do Szwecji powalczą również eUnited, które kilka dni temu potwierdziło transfer Pujana „FNS-a” Mehty, i jeden z nowszych tworów na scenie NA, Spacestation Gaming.

Komplet zaproszonych prezentuje się następująco:

Europa Ameryka Północna
AGO Esports Fragsters eUnited Luminosity Gaming
Team LDLC.com Space Soldiers Rogue Spacestation Gaming

Zamknięte eliminacje do DreamHack Open Winter 2018 rozegrane zostaną 28 października. W sumie udział w nich weźmie osiem drużyn z Europy oraz osiem z Ameryki Północnej. Ostatecznie awans na zawody główne uzyska po jednej drużynie z każdego regionu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mateusz "Deeaybe" Michalski

Startują HGC Finals! W walce aż czterech Polaków

Już dziś dwanaście najlepszych formacji Heroes of the Storm z całego świata rozpocznie walkę o tytuł mistrza sezonu 2018. O godzinie 18:00 rozpocznie...