fot. materiały prasowe

Post Malone dołącza do rodziny HyperX

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o nawiązaniu współpracy z Postem Malone’em, gwiazdą przemysłu muzycznego i zdobywcą wielu nagród, który został ambasadorem marki HyperX. Post Malone jest fanem konsol do gier i wielkim miłośnikiem gry „Call of Duty”. Weźmie udział w promocji zestawów słuchawkowych HyperX w zastosowaniach związanych z grami i prowadzeniem transmisji multimedialnych. Marka HyperX jest również sponsorem pierwszej edycji organizowanego przez artystę festiwalu „Posty Fest”, który odbędzie się w Dallas 28 października i zgromadzi wielu utalentowanych wykonawców.

„HyperX to innowacyjna firma wspierająca rozwój gier i społeczności gamingowej, do której należę” — powiedział Post Malone. „Mam zaszczyt być pierwszym artystą z branży muzycznej, który dołączy do ambasadorów tej marki. Cieszę się, że będziemy wspólnie realizować nowe projekty”.

W roku 2019 Post Malone będzie uczestniczyć w wielu kampaniach marketingowych związanych z marką HyperX i zestawami słuchawkowymi dla graczy. Marka HyperX pojawi się również w prowadzonym przez Posta kanale w serwisie Twitch.

„Z radością witamy Posta Malone’a w rodzinie HyperX” — mówi Paul Leaman, vice president HyperX w regionie EMEA. „To pierwszy muzyk sponsorowany przez HyperX. Jesteśmy przekonani, że jego talent, styl i entuzjazm, z jakim podchodzi do świata gier, staną się ważnymi elementami wizerunku naszej marki”.

HyperX jest sponsorem pierwszej edycji festiwalu „Posty Fest”, w której oprócz Posta zapowiedzieli udział tacy wykonawcy jak Travis Scott i Tyler, the Creator. W trakcie imprezy zostaną zademonstrowane różne zestawy słuchawkowe dla graczy od HyperX.

Uczestnicy festiwalu będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z maskotką imprezy, Dimitrim, noszącym zestaw słuchawkowy HyperX. Fani, którzy w mediach społecznościowych użyją hasztagu #HyperXPostyFest, mają szansę wygrać zestaw słuchawkowy do gier z autografem Posta Malone’a. Uczestnicy koncertów będą mogli odwiedzić stoisko HyperX i osobiście przetestować słuchawki, a także otrzymać bezpłatne materiały promocyjne. Post Malone jest zdobywcą nagród American Music Award za rok 2018 w kategoriach „Najpopularniejszy wykonawca muzyki pop/rock” i „Najlepszy album z muzyką rap/hip-hop”. Został także wyróżniony nagrodą MTV Video Music Award za rok 2018 w kategorii „Piosenka roku” oraz nagrodą Billboard Music Award za najlepszy utwór rapowy.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trust Paxo i Duet2 – kable z głowy, uszom lżej

Poplątane okablowanie czy zbyt wiele walających się przewodów na biurku od zawsze bywa prawdziwym utrapieniem. Chcąc raz na zawsze rozwiązać ten probl...