NiKo
fot. EPICENTER

Przed nami ćwierćfinały EPICENTER

Już dziś poznamy komplet półfinalistów EPICENTER 2018. Ćwierćfinałowe starcia wyłonią bowiem dwie drużyny, które dołączą do Natus Vincere i Teamu Liquid w najlepszej czwórce rosyjskich zawodów.

HellRaisers vs AVANGAR
12:00 (BO3)

Na początek czeka nas starcie dwóch ekip dumnie reprezentujących region CIS. HellRaisers przyjechało do Moskwy dzięki darowi od losu, jakim było wycofanie się z rywalizacji dwóch innych ekip. Legendy z FACEIT Major London wykorzystały jednak nadarzającą się okazję idealnie i przebrnęły przez rozgrywki o dziką kartę. W głównej części zawodów podopieczni Ivana „Johnty” Shevtsova co prawda ulegli Na`Vi, ale następnie odesłali do domu triumfatorów StarSeries i-League Season 6, czyli ENCE eSports. AVANGAR z kolei zmagania w ramach EPICENTER rozpoczęło od niespodziewanej wygranej z Ninjas in Pyjamas, ale później zostało zdeklasowane przez Liquid. Oparta na kazachskich graczach piątka nie może pochwalić się tak bogatym doświadczeniem jak HR, ale Bektiyara „fitcha” Bahytova i spółki lekceważyć dziś na pewno nie będzie można.

Ninjas in Pyjamas vs FaZe Clan
16:00 (BO3)

Pierwsza batalia będzie jednak tylko przystawką do drugiego ćwierćfinału, w którym NiP podejmie FaZe Clan. Obie ekipy może i nie błyszczą formą, ale poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzą. Europejska mieszanka gwiazd wciąż nie umie przystosować się do nowego stylu gry, jednak podobno z każdym dniem ma być coraz lepiej. Szwedzi z kolei fatalnie zainaugurowali zmagania w ramach ósmego sezonu ESL Pro League i właściwie już pożegnali się z marzeniami o wyjeździe do Odense. Stawką dzisiejszego pojedynku będzie więc nie tylko awans do półfinału, ale także odzyskanie pewności siebie i wiary we własne umiejętności.

Angielskojęzyczna transmisja z wszystkich powyższych spotkań dostępna będzie na oficjalnym kanale EPICENTER na Twitchu. Po więcej informacji na temat EPICENTER 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PACT

PACT rozstaje się z dywizją Fortnite

PACT poinformował na swoim Facebooku o rozstaniu się z dywizją Fortnite. Czterech zawodników po nieco ponad pięciu miesiącach wspólnej gry będzie musi...