Nisha
fot. ESL

Secret zagra o miejsce w najlepszej trójce ESL One Hamburg

ESL One Hamburg 2018 powoli wkracza w decydującą fazę. Już dziś wyłoniona zostanie bowiem najlepsza trójka tych rozgrywek. W walce o miejsce na podium wciąż liczy się między innymi Team Secret, którego barwy reprezentuje nasz rodak – Michał „Nisha” Jankowski.

Najpierw na placu boju zaprezentują się nam Team Aster i paiN Gaming. Chińczycy przedwczoraj po zaciętej walce ulegli Vici Gaming w półfinale drabinki wygranych, natomiast piątka zza oceanu wczoraj rozprawiła się z Forward Gaming. Rezultaty z fazy grupowej ESL One jasno sugerują, iż to Aster będzie przystępować do dzisiejszego spotkania w roli faworyta i najprawdopodobniej to właśnie ta drużyna będzie wieczornym przeciwnikiem Teamu Secret.

Zanim jednak Nisha i spółka pojawią sie na serwerze, to wyłoniony zostanie pierwszy finalista ESL One. W finale drabinki wygranych Virtus.pro zmierzy się bowiem z Vici Gaming. Obie ekipy zakończyły fazę grupową z bilansem 8-2, a na początek play-offów pokonały swoich rywali wynikiem 2:1. Wobec takiego obrotu spraw na pewno możemy spodziewać sie emocjonującego spotkania.

Tak prezentuje się harmonogram dzisiejszych pojedynków:

27 września
12:00 Team Aster vs paiN Gaming BO3
15:50 Virtus.pro vs Vici Gaming BO3
19:40 Team Secret vs TBD BO3

Play-offy niemieckich zawodów rozgrywane są w Barclaycard Arenie mogącej pomieścić ponad 10 tysięcy widzów. Polskojęzyczną transmisję z ESL One Hamburg znaleźć możecie w ESL.TV Polska. Rozgrywki zakończą się w niedzielę, kiedy wielki finał wyłoni zwycięzcę zgarniającego aż 125 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PotiBoss

Leftovers żegna się z finałami HGC już w fazie grupowej

Tegoroczne finały HGC nie były niestety udane dla fanów polskiej sceny Heroes of the Storm. Jedyna formacja z polskimi zawodnikami, Leftovers po czter...