To była kolejna łatwa przeprawa dla Teamu Kinguin w ESEA Mountain Dew League. Polacy sprawnie sięgnęli po zwycięstwo nad Chaos Esports Club, polepszając tym samym i tak dobry już bilans w internetowych rozgrywkach.

Chaos  Esports Club
4 : 16
Team Kinguin

(ESEA Mountain Dew League S29)
4 1 Train 14 16
3 2

Ekipa znad Wisły zainaugurowała spotkanie wygraną pistoletówką, a niedługo później dołożyła rundę anty-eco. Gdy tylko Chaos zebrało fundusze na pełne wyposażenie, Wiktor "TaZ" Wojtas i koledzy skapitulowali po raz pierwszy. Radość przeciwnika nie trwała długo, bowiem przegrana runda nie nadszarpnęła pewności polskiego zespołu. Pingwiny szybko wróciły na właściwą ścieżkę, całkowicie przejmując serwer. Rywal nie miał za wiele do powiedzenia, szczególnie że rozpędzeni Polacy zaliczali wygraną za wygraną. Dość powiedzieć, że triumf w trzeciej potyczce był ostatnim dla szwedzkiej piątki w całej pierwszej połowie.

Cień nadziei dla oponentów dał dobry początek po zmianie stron, jednak nie minęło wiele, a Kinguin postawiło kropkę nad "i", pieczętując okazałe zwycięstwo. Dla naszej rodzimej formacji to dziewiąta wygrana w sezonie, która pozwala ponownie wrócić na szczyt ligowej tabeli.

Kinguin jeszcze dzisiejszego wieczoru zagra kolejny mecz 29. sezonu ESEA MDL. Rodzima piątka podejmie Tricked eSports, a start spotkania zaplanowany jest na godzinę 21:00. Transmisję na swoim kanale przeprowadzi ESL Polska.